CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEHydrolyzovaný kolagen fortigel 201g

0x
Z
I
R
K
 
Kód zboží:84071005
Výrobce:Startes - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena659 Kč
Sleva:11%
Cena:587 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Hydrolyzovaný kolagen fortigel 201g

100% Hydrolyzovaný kolagen s patentovanými bioaktivními peptidy německé kvality typu FORTIGEL®, doplněk stravy. Bioaktivní kolagenové peptidy poskytují vysoko vstřebatelnou formu kolagenu a jsou vhodné pro ženy i muže. Bez přidaných chemických konzervantů a sladidel. Bylo vědecky prokázáno, že FORTIGEL® účinně bojuje proti progresivní degeneraci chrupavkové tkáně.

Díky velmi malé molekulové hmotnosti (měřené v daltonech (Da)) mají kolageny Startes® výrazně vyšší účinnost. V těle se tak kolagen dostane tam, kam má. Startes® Hydrolyzovaný Kolagen – Klouby a chrupavky má molekulovou hmotnost pouze 3 000 Da a jeho účinky jsou potvrzeny studiemi z celého světa.

Kolagen je hlavní složkou lidského těla. Přibližně 30% naší celkové bílkoviny těla je tvořeno kolagenem.

Hydrolyzovaný Kolagen – Klouby a chrupavky s patentovanými bioaktivní peptidy typu FORTIGEL®. Kolagenní protein tvoří téměř 70% chrupavkové hmoty. Nedostatek kolagenu v těle má za následek například sníženou pohyblivost a flexibilitu kloubů a zvýšenou bolest při pohybu. FORTIGEL® bioaktivní kolagenové peptidy poskytují vysoce vstřebatelnou formu kolagenu. Peptidy jsou organické sloučeniny, které vznikají sloučením několika aminokyselin. Jejich molekulová velikost je velmi malá, a proto jsou tak účinné pro tělo ve srovnání s velkými molekulami obyčejného – běžně dostupného kolagenu. Produkt obsahuje inovativní kolagenové peptidy typu FORTIGEL® a Vitamín C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, činnosti nervové soustavy a ochraně buněk před oxidativním stresem.
Složení:
100% kolagenový hydrolyzát ve formě peptidů typu FORTIGEL®, vitamin C
Dávkování:
Obsah 2,5 přiložené odměrky (10,05 g) rozmíchejte ve sklenici s vodou (2-3 dl). Místo vody můžete použít i jiný studený nápoj. Nechte 2-3 minuty rozpustit a promíchejte. Lze přidat i do kaše, jogurtu, smoothie nebo müsli. Balení – Startes® Hydrolyzovaný Kolagen – Klouby a Chrupavky odpovídá 10,05 g x 20 denní dávce. Odměrka je přiložena. Pro dosažení prvních viditelných výsledků, doporučujeme užívat 1x denně kdykoliv během dne nejméně 3 měsíce. Upozornění Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Chraňte před přímým slunečním zářením a vlhkostí. Skladujte při teplotě do 25 °C.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Bone Complex 90 kapslí

Želatina Plus 100 kapslí

Gelatina 2000 fair power 150 kapslí

Klouby fit 60 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna