CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIECollagen hyaluronic acid 30 sáčků nápoj citron

0x
I
Z
G
 
Kód zboží:75076101
Výrobce:Cannor - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:665 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Collagen hyaluronic acid 30 sáčků nápoj

100% přírodní doplňky stravy pro buněčnou výživu a hydrataci pokožky, která se okamžitě odrazí na našem vzhledu. Kolagenový drink obsahuje 3000 mg bio- aktivního kolagenu a 50 mg kyseliny hyaluronové, která pomáhá omlazovat pleť zevnitř. Po 3 měsících užívání se mění celkový výraz obličeje: pleť vypadá odpočatě a svěže!
Kolagen tvoří 30% veškeré tkáně v lidském těle a až 70% kůže, která je zároveň největším plošným orgánem těla. Je to stavební látka kloubů, šlach a kostí. Ve většině pojivových tkání najdeme i kyselinu hyaluronovou, která je součástí mezibuněčné hmoty a vyživuje tak mimo jiné chrupavky. Jak kyselina hyaluronová, tak kolagen jsou tělu vlastní látky, jejichž produkce však věkem klesá, což se projevuje prvními vráskami, pigmentovými skvrnami, lámavými nehty, padáním a třepením vlasů, únavou, ale i striemi či celulitidou. Nedostatek kolagenu mohou signalizovat i bolavé klouby, špatná fyzická kondice, problémy s pohybovým aparátem či pomalá regenerace po sportovním výkonu.

Produkce kolagenu klesá věkem. A nezdravým životním stylem.
Úbytek kolagenu a kyseliny hyaluronové má na svědomí i náš nezdravý životní styl: dlouhodobý stres, nespavost, kouření, nadmíra cukru a alkoholu, na vině však bývá i nadměrné slunění. Kolagenový drink CANNOR odpovídá nejvyšším nárokům zdravého životního stylu a je tak nepostradatelnou součástí vyváženého jídelníčku. Čas sice zastavit neumíme, dokážeme však zpomalit jeho působení na náš organismus a podpořit tím změnu!

Další působení Kolagenového drinku CANNOR na naše tělo:
- Pomáhá zvyšovat elasticitu kůže a předcházet tak vzniku strií a
zmírňovat projevy celulitidy
- Zdravé a pevné nehty
- Prevence padání a lámavosti vlasů
- Přispívá ke zlepšení fyzické kondice
- Vhodný k rekonvalescenci po úrazu
- Působí na sjednocení tonusu a tónu pleti
- Napomáhá zmírnění bolestí kloubů
- Pozitivně působí na budování svalové hmoty

Ranní rituál krásy
Začínáte svůj den sklenicí vlažné vody s citronem? Pak do ní nezapomeňte přimíchat 1 pytlíček Kolagenového drinku CANNOR, který má rovněž jemně citronovou chuť a váš ranní rituál povýší na kúru pro zdraví a krásu. Kolagenový drink je 30 denní omlazující kúra a plně stravitelný prášek příjemně dochutí i ovocné smoothie či džus!

Kolagen
Kolagen je to, co zabraňuje ochabování naší pokožky. Od 25. roku života produkce kolagenu klesá minimálně o 1% ročně v závislosti na našem životním stylu. Po 45. roku už se kolagen téměř netvoří. Jak stárneme, ztrácíme kolagen rychleji, než kolik jej dokážeme obnovit. Jeho degradace se projevuje jak méně pružnou pokožkou, tak i snížením fyzické výkonnosti. Kolagenový drink CANNOR obsahuje 3000mg kolagenu v jednom sáčku, tedy ideální denní dávku pro zachování tělesného mládí!

Kyselina hyaluronová
Kyselina hyaluronová, molekula přirozeně se nacházející v kůži a v pojivové tkáni těla, omlazuje pleť zevnitř. Neocenitelnou pomoc poskytuje především suché pokožce, ve které pomáhá udržet hydrataci a tím redukovat výskyt jemných vrásek. Vnitřní užívání kyseliny hyaluronové urychluje přirozenou regeneraci pokožky a hojení drobných ranek a poranění.

Acerola
Acelora, ovoce nápadně připomínající třešně, vyniká vysokým množstvím vitamínu C, A a svými antioxidačními účinky. Obsah vitamínu A z jedné malé bobule odpovídá množství vitamínu v celé mrkvi. Prášek z acelory je nabitý řadou dalších živin a vitamínů, které jsou nezbytné pro udržení pevného zdraví. Patří sem například vitamíny skupiny B, které zrychlují metabolismus. Prášek z acelory je bohatý na vlákninu, udržuje tak zdravou peristaltiku střev, pomáhá snižovat cholesterol v krvi, působí i proti oxidačnímu stresu. Díky vysokému obsahu vitamínu C pomáhá tělu produkovat kolagen v těle a tím zpomalit stárnutí. I díky tomu je Kolagenový drink CANNOR komplexní nápoj pro krásu!

Inulin – čekanková vláknina
Inulin je přírodní vláknina z kořene čekanky bohatá na prebiotické kultury, čímž přispívá zdravé střevní mikroflóře a zažívání. Pro svůj obsah zdraví prospěšných střevních bakterií má inulin přímý vliv na celý náš imunitní systém. Rovněž snižuje glykemický index v krvi, hladinu chlolesterolu, při dlouhodobém používání pomáhá snižovat tělesnou hmotnost. Podporuje vstřebávání celé řady minerálů a tím působí i na kvalitu naší pokožky, vlasů i nehtů.
Složení:
Složení kolagenového drinku CANNOR:
3000 mg kolagenových peptidů, což odpovídá ideální denní dávce, 50 mg kyseliny hyaluronové pro hydrataci pleti v každém věku.
Acelora – silný antioxidant a zdroj vitamínu C, A a vitamínů skupiny B
Inulin – čekanková vláknina bohatá na prebiotické kultury, napomáhá zdravé střevní mikroflóře a snižuje glykemický index v krvi
Přírodní citronové aroma. Kolagenový drink CANNOR není dále dochucován, má svěží chuť vody s citronem.
Obsah ostatních účinných látek v jedné dávce
Kolagen3000 mg
Kyselina hyaluronová50 mg
Dávkování:
Doporučené dávkování: 1 – 2 sáčky denně dle aktuálních potřeb těla a pokožky Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Měrná cena: 22 Kč vč. DPH / 1den

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Hydrolyzovaný GrassFed Collagen 400 g kolagen

Marine collagen + hyaluronic acid + vitamin C 500 g

Kys. Hyaluronová + Rybí kolagen + C 100 kapsl

Collagen 140g (100% čistý kolagen)
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna