CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEMaxivita Exclusive kloubní výživa 20 sáčků

0x
G
I
Z
R
 
Kód zboží:12270003
Výrobce:Vitar
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena179 Kč
Sleva:19%
Cena:145 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Námi doporučené alternativní výrobky:


Maxivita Exclusive kloubní výživa 3x20 sáčků

Maxivita kolagen forte + 2 x 60 kapslí

Maxivita kolagen forte + 60 kapslí

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Maxivita Exclusive kloubní výživa 20 sáčků

Mezi důležité součásti pohybového aparátu patří svaly, šlachy a klouby. Těm bychom měli věnovat péči dávno před tím, než pocítíme první známky opotřebení. MaxiVita Exclusive Kloubní výživa nabízí kombinaci aktivních látek, z nichž každá může pohybovému aparátu významně prospět.

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát jsou přirozenou součástí kloubních chrupavek. S přibývajícím věkem se schopnost organizmu syntetizovat tyto látky snižuje, proto je vhodné je do organizmu dodávat. Základní stavební hmotou všech pojivových tkání je kolagen. Pro jeho syntézu je velmi důležitý vitamin C, který se podílí na metabolizmu aminokyselin. Je nezbytný pro strukturu chrupavek, podporuje jejich normální funkci a tím přispívá i k funkčnosti kloubů. Významnou složkou preparátu je Boswellin®, standardizovaný extrakt z rostliny Boswellia serrata, která díky obsaženým látkám pomáhá udržet klouby v dobrém stavu.

Obsažená aktivní látka (vitamin C) přispívá k:
•normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek
•snížení míry únavy a vyčerpání
•normální funkci imunitního systému
•ochraně před oxidativním stresem

Doplněk stravy – rozpustná směs v sáčku s obsahem glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu, kolagenu, Boswellin® a vitaminu C. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky.
Složení:
Aktivní složky v 1 sáčku (200 ml nápoje) % DDD*

glukosamin sulfát 500 mg

chondroitin sulfát 100 mg

kolagen 100 mg

Boswellin® 50 mg

vitamin C (kyselina L – askorbová) 20 mg (25 %)
Energetická hodnota v 1 sáčku: 8,21 kJ (1,96 kcal).
Vitamíny a minerály ve 100 ml výrobku:
Vitamín C20 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 ml výrobku:
Boswellin50 mg
Chondroitin sulfát100 mg
Glukosamin sulfát500 mg
Kolagen100 mg
Dávkování:
Doporučené dávkování: dospělí a děti od 15 let 1 sáček denně po jídle. Obsah sáčku rozpusťte ve 200 ml vody. Není určeno pro děti do 15 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může způsobovat projímavé účinky.
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna