CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEMotion kompresní lýtkové návleky

0x
 
Kód zboží:12608008
Výrobce:Royal Bay - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:689 Kč vč. DPH
 
černé L
černé M
černé S
černé XL
černé XS
růžové L
růžové M
růžové S
růžové XS
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Motion kompresní lýtkové návleky

Řada Royal Bay Motion nabízí kompresní LÝTKOVÉ NÁVLEKY s odstupňovanou kompresí vhodnou pro všechny výkonnostní skupiny sportovců.

Lýtkové návleky Motion:
•Hladké a tenké lýtkové návleky s odstupňovanou kompresí a spodním bezešvým lmem.
•Odstupňovaná komprese je optimální pro podporu krevního oběhu.
•Tím zlepší sportovní výkonnost a urychlí regeneraci.
•Jedná se o novou řadu návleků Classic, Neon a Air proti nimž jsou Motion návleky odlehčené.

Kdy zvolit lýtkové návleky s odstupňovanou kompresí:
Odstupňovaná komprese je optimální sportovní komprese pro všechny výkonnostní skupiny hobbíků i profíků s cílem podpory sportovního výkonu a urychlení regenerace. Odstupňovaná komprese zajišťuje optimální podporu krevního oběhu, čímž zlepší sportovní výkonnost a urychlí regeneraci, a zároveň zpevnění lýtkového svalu.

Lýtkové návleky Motion jsou hladké a tenké lýtkové návleky s odstupňovanou kompresí a spodním bezešvým lmem. Odstupňovaná komprese je optimální pro podporu krevního oběhu, čímž zlepší sportovní výkonnost a urychlí regeneraci. Řada Motion je nová moderní řada návleků Classic, Neon a Air, proti nimž jsou Motion návleky odlehčené.

Komprese sval zpevní a tak jej chrání před nežádoucími otřesy (oddálení únavy a prevence zranění). Zároveň je podporován krevní oběh pro rychlejší odplavení metabolitů a kyseliny mléčné, čímž je výrazně zmenšena bolestivost svalů při dlouhotrvajícím výkonu.

PŘEDNOSTI KOMPRESNÍCH NÁVLEKŮ ROYAL BAY MOTION
•Tenké návleky s odstupňovanou kompresí.
•Hladký, rychleschnoucí materiál příjemný na nošení v každém počasí.
•Pohodlné neškrtící lemy.
•Zkrácený a bezešvý spodní lem.
•Snadné oblékání a svlékání.
•Neomezují pohyblivost během prováděné aktivity.
•Je možné je pohodlně nosit i pod oblečením.

Složení:
75 % PAD NYLON, 25 % elastan LYCRA®
•DeoSoft – technologie pro lepší odvod potu a vlhkosti

Perte pouze v ruce. Výrobek nebělte. Výrobek se nesmí žehlit. Výrobek chemicky nečistěte. Výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce. Nepoužívejte k praní výrobku aviváž.

Materiály
Dvojitě ovíjená LYCRA®
Kompresivní účinky všech našich produktů zajišťuje elastan LYCRA® Fibre. Vysoce kvalitní, lehký a ve formě vlákna téměř neviditelný materiál, který je unikátní pro svoji vysokou odolnost a schopnost udržet si své kompresní vlastnosti v čase.

Holé vlákno elastanu může dráždit citlivou pokožku. LYCRU® proto ovíjíme dvojitým ochranným vláknem, abychom vytvořili příjemnou povrchovou úpravu materiálu, zajistili lepší ochranu elastického vlákna a zajistili tak delší životnost a kvalitu našich produktů ROYAL BAY®.

Mikrovlákno
Mikrovlákno je příze spředená z vysokého počtu tenoučkých vláken. Deset kilometrů jednoho takového vlákna neváží ani celý gram. Výrobky z mikrovlákna jsou velice příjemné na omak, pohodlně se nosí, skvěle sají a odvádějí pot a vyznačují se dlouhou životností. Díky těmto benefitům používáme mikrovlákno ve všech našich kompresních produktech ROYAL BAY®.

Dlouhovlákná česaná bavlna
Pro výrobu produktů ROYAL BAY® s podílem bavlny používáme výhradně dlouhovláknou česanou bavlnu. Vlákno takové bavlny je až třikrát delší než u běžné obyčejné bavlny. Tento typ materiálu zajišťuje dostatečné překrývání vláken v úpletu, a díky tomu zůstávají naše bavlněné výrobky déle funkční.

Sanitized® Silver
Sanitized® Silver (aktivní biocidní složka: dusičnan stříbrný) je špičková švýcarská antimikrobiální úprava. Funguje na bázi iontů stříbra a neobsahuje žádné potenciálně problematické nanostříbro. Úprava Sanitized® Silver je nesepratelná a vyniká tak svou vysokou stálostí a účinností. Tato úprava je zcela bezpečná pro lidský organismus i životní prostředí.

Úprava Sanitized® Silver je ve výrobcích ROYAL BAY® aplikována přímo na povrchu textilních vláken. Tedy tam, kde dochází k množení bakterií a plísní. Stříbro spolehlivě účinkuje proti širokému spektru mikroorganismů. Ionty stříbra narušují buněčnou stěnu a tím způsobují zánik buňky. Spolehlivě tak zabrání dalšímu množení a vzniku kolonií, které jsou často rezistentní i vůči běžnému pracímu cyklu. Díky tomu stříbro působí jako deodorant a zabraňuje vzniku nepříjemných pachů. Současně chrání textilní vlákna před poškozením a zvyšuje trvanlivost výrobku.

Pomocník s výběrem
CO CHCI: POMOC S REGENERACÍ PO SPORTU
Proč bych měl chtít kompresní oblečení?
• Komprese zlepšuje cirkulaci krve ve svalech. Díky tomu krev rychleji proudí svalem, rychleji odplavuje metabolity, rychleji sval okysličuje, do svalu se rychleji a ve větší míře dostávají minerální látky. Proto je sval dříve připraven na další sportovní výkon.
Jaký produkt zvolit?
• Odstupňovanou kompresi, doporučujeme kompresní podkolenky ROYAL BAY Energy.

CO CHCI: ZVÝŠIT VÝKONNOST BĚHEM SPORTU
Jak toho mohu dosáhnout díky kompresnímu oblečení?
• Komprese dle typu zvolené komprese rovnoměrně (například oproti obinadlu) a vhodně stáhne sval, čímž umožní krvi rychleji proudit svalem a tedy rychleji odplavovat metabolity, rychleji okysličovat sval i do svalu rychleji a ve větší míře transportovat minerální látky.
Jaký produkt zvolit?
• Řada Extreme: pro extrémní sportovní výkony a/nebo pro výkony s extrémním náporem na konkrétní sval (ať už vlivem zátěže, otřesů nebo nezvyklých zatížení).
• Návleky Motion a podkolenky Energy: pro všechny výkonnostní skupiny hobbíků i profíků.

CO CHCI: ZLEPŠIT PŘIPRAVENOST SVALU NA SPORTOVNÍ VÝKON
Jak toho mohu díky kompresi dosáhnout?
• Stažením svalu před sportem podpoříte jeho aktivaci na výkon především tím, že stažení svalu nedovolí krvi se volně rozlít do celého krevního řečiště svalu, čímž krev rychleji proudí svalem. Díky tomu se rychleji odplavují metabolity, rychleji se sval okysličuje a do svalu se rychleji a ve větší míře dostávají minerální látky.
Jaký produkt zvolit?
• Zvolte produkt, který jste si vybrali pro sportovní výkon.

CO CHCI: PŘEDEJÍT SVALOVÉMU PORANĚNÍ
Jak toho mohu díky kompresi dosáhnout?
• Kompresní stažení sval mechanicky stabilizuje a zabraňuje mechanickým otřesům.
Jaký produkt zvolit?
• Řadu Extreme volte tam, kde dochází k větším otřesům svalů.
• Návleky Motion a podkolenky Energy zvolte pro zpevnění lýtkového svalu i Achillovy šlachy.

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Sportovní ponožky high cut černé 9999

Energy kompresní podkolenky neon růžové 3540

Therapy kompresní podkolenky černé 9999

Extreme kompresní stehenní návleky
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna