CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIECrusher NS

0x
 
Kód zboží:071222011
Výrobce:Crusher
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena229 Kč
Sleva:15%
Cena:195 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

snížená doprava po ČR

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Crusher NS

Zapomeň na klouzající nářadí v ruce. CRUSHER přilne ke tvé dlani, přizpůsobí se jejímu tvaru a stejně jako ty se hladově zakousne do každé výzvy. Crusher byl vyvinut ve spolupráci s Centrem Polymerních systémů na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. PEVNÝ ÚCHOP CRUSHER ti poskytne pevný a jistý úchop, který tě podrží v každé situaci a ty se budeš moc plně soustředit na překonávání dosavadních maxim. BEZPEČNOST Krom zvýšeného komfortu CRUSHER umožňuje bezpečnější cvičení, protože co drží, to nepustí a pak už bude čistě na tobě ukázat, jestli na to máš. HYGIENA ANTIBAKTERIÁLNÍ SLOŽENÍ TĚ CHRÁNÍ DLOUHODOBĚ, TAK NEPOČÍTEJ TÍM, ŽE SI DÁŠ NUCENOU PAUZU. S CRUSHEREM JEDEŠ SVŮJ TRÉNINK NA 100 %. CENA CRUSHER nezruinuje tvůj trénik. Je levnější než běžné rukavice a přitom má mnohonásobně větší životnost. OCHRANA Rozluč se s mozoly. S CRUSHEREM zahojíte ty staré a na nové si již nezaděláte. Jediná bolest nyní bude z růstu tvých svalů.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Trhačky Power straps black 3400

Posilovací háky Power hooks V2 3360

Crossfit Grips Gripy 3330

Háčky metallic MFA330 silver/grey/red
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty