CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIECHILDISH Dětské odrážedlo

0x
 
Kód zboží:107070077
Výrobce:Spokey
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena826 Kč
Sleva:13%
Cena:718 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Námi doporučené alternativní výrobky:


OFF-ROAD Dětské odrážedlo

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

CHILDISH Dětské odrážedlo

Dětské odrážedlo Spokey CHILDISH

Dětská odrážedla dobývají srdce těch nejmladších již několik let. Je to skvělé řešení, jak povzbudit malé děti ke sportu a učinit je šťastnými. Odrážedla jsou skvělé pro děti, které ještě nezvládnou jízdu na klasickém kole. Pro děti to však není pouze skvělá zábava, nýbrž při jízdě na odrážedle procvičují koordinaci pohybu, motoriku a rovnováhu. Z lehkostí pak přesednou na “dospělácké” kolo.

Odolné

Největší výhodou odrážedla je jeho odolnost a lehkost. Je vyrobeno z oceli, takže je odolné vůči mechanickému poškození. Kola z pěny EVA poskytují komfort během jízdy na nerovném povrchu.

Pohodlné

Dětské odrážedlo Spokey CHILDISH má pohodlné profilované sedátko. Když dítě začne jezdit už samostatně, můžete být klidní ohledně odolnosti kola – je zde použita povrchová úprava eloxováním neboli anodizace, která je odolná proti poškrábání, korozi a oděru.

Regulovatelné

Odrážedlo je vhodné pro děti ve věku od 3 do 6 let. Díky regulovatelné výšce sedátka, bude odrážedlo růst s vaším dítětem. Poslouží vám po dobu několika let.

Parametry:
délka odrážedla: 76 cm
kola: pěna EVA, 10"
materiál: ocel
rozměr: 86 x 40 x 62 cm
rukojeti: TPE
sedlo: PVC
výška řídítek: 50 cm
regulovatelná výška sedla od země: 30 - 37 cm
maximální hmotnost uživatele: 40 kg
hmotnost odrážedla 3,8 kg
norma EN 71
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty