CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEDUKE Koloběžka, kolečka 125 mm

0x
 
Kód zboží:107070063
Výrobce:Spokey
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena794 Kč
Sleva:16%
Cena:669 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

DUKE Koloběžka, kolečka 125 mm

Dětská koloběžka Spokey DUKE je skvělou volbou pro malé milovníky skatingu. Umožňuje pohodlný pohyb na různých typech povrchu a hladce fungující brzdy podporují výjimečnou dynamiku jízdy.

Na výrobky Spokey klademe vysoké nároky: nejdůležitější je pro nás spolehlivost, pohodlí a bezpečnost uživatelů. Naše koloběžka DUKE splňuje nejpřísnější požadavky malých kritiků. Dětská koloběžka byla vyrobena pro rychlé jízdy plné radosti. Neonové barvy udělají z koloběžky lásku na první pohled!

Jestli přemýšlíte, která koloběžka bude pro vaše dítě ta správná, odpověď je jednoduchá: v první řadě musí být bezpečná. Model DUKE má protiskluzovou desku, nožní brzdu a měkké rukojeti. Koloběžka váží pouhých 2,1 kg. Nastavitelná výška řídítekvám umožní nastavit správnou výšku podle výšky dítěte.

Velká kolečka 125 mm a ložiska ABEC5 zaručují plynulý pohyb. Kolečka jsou vyrobena ze syntetického kaučuku, který dokáže absorbovat část vibrací způsobených jízdou po nerovném povrchu. Možnost složení koloběžky je výborným řešením při přepravě a skladování. Zabere minimum místa.

Existuje mnoho důvodu, proč si koupit koloběžku. Výběrem dětské koloběžky Spokey DUKE darujete svému dítěti spoustu bezpečné zábavy!
Složení:
Parametry:
kolečka: 125 mm PU 80A
ložiska: ABEC5
materiál: 100% hliník
protiskluzová deska s grafikou
výška řídítek od podlahy: 85 - 88 cm
skládací
nožní brzda
měkké rukojeti
váha: 2,1 kg
maximální hmotnost uživatele: 50 kg
norma EN 71V této kategorii výrobků také nabízíme:


HASBRO ELFIC Dětské odrážedlo MY LITTLE PONY

AYAS Koloběžka, kolečka 200 mm

VENOM Elektrická koloběžka do 100kg

PLIER Skládací tříkolka dětská svítící kola
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna