CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIENarvi Lite šipkový terč

0x
 
Kód zboží:107050011
Výrobce:Spokey - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:700 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Narvi Lite šipkový terč

Elektronický terč Spokey NARVI LITE obsahuje až 159 různých variant her vytvořených až pro 8 hráčů. V sadě se 6 šipkami a náhradními hroty. Dobře čitelný displej a zvukové efekty.

Přesvědčte se sami, jak vášnivým sportem a skvělou zábavou jsou šipky! Vše, co potřebujete, je elektronický terč Spokey NARVI LITE, který vám dává na výběr až ze 159 různých her.

Díky tomu vás šipky nikdy nezačnou nudit! Balení obsahuje kromě terče i 6 plastových šipek a náhradní hroty. Šipky jsou vyrobeny tak, aby vám poskytly maximální kontrolu při hodu.

Hry s elektronickým terčem Spokey NARVI LITE můžete hrát sami nebo maximálně v 8 hráčích.

Díky dobře čitelnému displeji si nemusíte pamatovat a počítat výsledky na papíře! Terč vám výsledky počítá automaticky sám, díky čemuž se můžete plně soustředit pouze na vaši hru.

Možnost regulace hlasitosti umožňuje nastavit hlasitost přesně podle vašich potřeb a čitelný LED displej vás průběžné informuje o aktuálním bodovém stavu všech hráčů.

Parametry:

materiál: PP
počet hráčů: 1-8
počet kombinací her: 159
6 šipek s náhradními plastovými hroty
zapojení do sítě: 3x AA baterie (nejsou součástí balení)
zvukové efekty
certifikát CE a ROHSV této kategorii výrobků také nabízíme:


Narvi hroty k šipkám černé 6ks

Narvi Basic šipkový terč

Narvi PRO šipkový terč
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna