CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEStandard set pingpongová sada 2 pálky a 3 míčky

0x
 
Kód zboží:107013026
Výrobce:Spokey - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:176 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Standard set pingpongová sada 2 pálky a 3 míčky

Spokey STANDARD SET *, to je sada, se kterou si naplno vychutnáte veškeré výhody hraní stolního tenisu – zlepšíte si svou fyzickou kondici, postřeh a pohybovou koordinaci. Sada STANDARD SET * je nepostradatelnou součásti vybavení jak začínajících hráčů stolního tenisu, tak i milovníku rekreačních her. Dvě pálky vám umožňují hrát se střední rychlostí, rotací a kontrolou. Jsou vyrobeny z přírodního materiálu (7mi vrstev dřeva). Je to skvělá volba pro ty, kteří mají ve zvyku během hry otáčet pálku a zaujímat obranný postoj. Proč? Protože rukojeti pálek jsou po celé své délce rovné (označení: ST), díky čemuž usnadňují takové manévry a zároveň zajištují pevný úchop pálky. Desky pálek ze sady Spokey STANDARD SET * jsou z obou stran potaženy vysoce kvalitní gumou s pěnou o tloušťce 1,8 mm.V této kategorii výrobků také nabízíme:


LERNER-Pingpongové míčky 1* bílé , 6 ks

SPECIAL-Pingpongové míčky 3* bílé , 6 ks

SMASH SET pálka pouzdro 2 míč.profil.rukojeť

LERNER-Pingpongové míčky 1* oranžové , 6 ks
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna