CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIETuristické Trekingové hole TK 631 stříbrné

0x
 
Kód zboží:252004
Výrobce:Nils extreme
Dostupnost:skladem
 
Cena:406 Kč vč. DPH

Tento výrobek najdete také ve výprodeji za 379 Kč ! Klikněte zde »
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Turistické Trekingové hole TK 631 stříbrné

Trekové hůlky jsou nezbytnou pomůckou pro milovníky turistiky, protože pomáhají udržet stabilitu a šetří namáhané klouby.

Hliníkové trekingové hůlky jsou vhodné pro méně náročný terén a volit by je měly osoby s vyšší tělesnou hmotností. Hole jsou opatřeny gumovou rukojetí, která skvěle padne do ruky. Balení též obsahuje gumové koncovky ke ztlumení dopadu na tvrdém povrchu. Chůzi si zpříjemníte díky Antishock systému, protože tlumí nárazy a tím šetří vaše klouby. Hůlka se může pochlubit neoprenovým poutkem, takže nevypadává z ruky. V balení najdete 1 pár trekingových holí NILS. Rozpětí délky se může pohybovat od 65 do 135 cm. Máte-li hole složené, měří pouhých 65 cm. Na trekových holích převažuje černá a stříbrná barva.V této kategorii výrobků také nabízíme:


QUICK Trekingové hole s napínacím lankem, 4-dílné

EKVILIBRO Trekingové hole, 3-dílné

PAD Koncovky holí na asfalt pro trekové a NW hole

Konce trekingových holí TN 105
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna