CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEBéžové brazilské křeslo NC0033

0x
 
Kód zboží:1503087
Výrobce:Nils camp
Dostupnost:skladem
 
Cena:384 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


Brazilské křeslo NC3107 modré
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Béžové brazilské křeslo NC0033

Brazilské křeslo NILS Camp NC0033 je ideálním nástrojem pro lenošení na zahradě, pro chvíle pohody trávené na balkóně anebo pro odpočinek při kempování v přírodě.
Konstrukce brazilského křesla vychází z houpací sítě. Textilní část je vyrobena z T/C plátna (kombinace polyesteru a bavlny), které je pomocí jednotlivých lan tvarováno do tvaru křesla. Lana prochází přes dřevěnou příčku a sbíhají se do závěsného oka. Křeslo stačí vybalit, zavěsit kamkoliv do vhodné výšky a už můžete odpočívat například při čtení oblíbené knihy. Použité materiály zajišťují nejen prodyšnost a pohodlnost křesla, ale také jeho dlouhou životnost a odolnost.
Nosnost NC0033 je 120 kilogramů.


Parametry:

Materiál: 70% polyester, 30% bavlna
Rozměry: 100 x 90 x 113 cm
Rozměry po zabalení: 90 x 12 x 12 cm
Rozměry dřevěné příčky: 90 x 3 cm
Nosnost: 120 kg
Hmotnost: 1,4 kg

Upozornění:

Certifikát, norma:
Záruka: 24 měsíců
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna