CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEOTARO Cyklistický a běžecký batoh 5 l

0x
 
Kód zboží:107014030
Výrobce:Spokey - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena549 Kč
Sleva:14%
Cena:473 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

OTARO Cyklistický a běžecký batoh 5 l

Aerodynamická silueta při jízdě na kole či běhu je nesmírně důležitá. A právě s ohledem na perfektní držení těla byl vyroben sportovní batoh Spokey OTARO. Sbalíte do něj všechny své potřebné a cenné věci, které budete během vašeho cestování potřebovat.

Objem a komfort používání

Sportovní batoh Spokey Otaro byl navržen především pro cyklisty, ale skvěle se také osvědčí při běhu, turistických výšlapů či jednodenních výletů. Batoh má kapacitu 5 litrů, což je více než dostačující pro zabalení nezbytného příslušenství.

Kvalita a technologie

Na naše produkty klademe velmi vysoké požadavky, a proto vynakládáme veškeré úsilí, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality. Sportovní batoh OTARO je vyroben technikou Rip-Stop (tkanina s vysokou pevností), která je velice odolná vůči trhání a ničení materiálu. Díky tomu je batoh odolný a zároveň lehký.

Připravený pro použití pitného vaku

Malá přední kapsa ulehčuje přístup k nejvíce potřebným věcem. K dispozici jsou také další prostorné kapsy. Batoh je navíc připravený pro použití pitného vaku – obsahuje věšák, otvory a upevnění na ramenních popruzích. Do modelu Otaro bez problému umístíte pitný vak Spokey Oasis o objemu 1,5l.

Viditelný i po setmění!

Sportovní a outdoorový batoh Spokey Otaro je vybaven reflexními prvky pro zlepšení viditelnosti ve tmě. Což je zvláště důležité při pohybu podél silnice či na špatně osvětlených místech.

Sportovní a outdoorový batoh Spokey OTARO:
– objem 5 litrů
– sportovní batoh – ideální na kolo, běh nebo turistiku
– prvotřídní materiál – vyroben technikou Rip-Stop
– velké množství kapes
– reflexní prvky pro zlepšení viditelnosti po setmění
– připraven na pitný vak

Parametry:
materiál: polyester rip-stop
objem: 5 l
rozměry: 42 x 25 x 12 cm
hmotnost: 440 g
bederní a prsní pás
nastavitelné popruhy
možnost připevnění přilby
kapsa na pitný vak
reflexní prvkyV této kategorii výrobků také nabízíme:


Cirrus městský batoh s kapsou laptop 20l

Vak na boty

ETNO Houpací síť sedátko do 120kg černo-bílá

CARS Pikniková deka 130 x 150 cm
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna