CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIESkládací sprchovací a převlékací kabina modrá NC1706

0x
 
Kód zboží:1502412
Výrobce:Nils camp
Dostupnost:skladem
 
Cena:594 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


Houpačka čapí hnízdo NB5031 modrá
Houpačka čapí hnízdo NB5031 růžová
Houpačka čapí hnízdo NB5031 zelená
Houpačka čapí hnízdo NB5032 maskáčová
Houpačka NB5003 modrá - červená - oranžová
Houpačka NB5003 oranžová - zelená
Zelená houpačka NB5036
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Skládací sprchovací a převlékací kabina modrá NC1706

NC1706 od společnosti NILS Camp je samorozkládací víceúčelový stan, který se osvědčí především jako přenosná převlékárna, nebo venkovní sprcha.

Převlékárna je vyrobena z nepromokavého materiálu, zatímco uvnitř stanu NC1706 je použita stříbrná izolační vrstva, která zabraňuje zahřívání kabiny. Materiál je navíc zcela neprůhledný a neprosvítá. Díky tomu všemu je výrobek velmi praktický a lze jej používat za všech podmínek.

NC1706 má hlavní vchod na zip, uvnitř komory je boční a střešní okno, obě okna jsou také na zip. Kabina je také vybavena praktickou kapsou a popruhem na zavěšení oblečení nebo ručníku. Stan nemá podlážku, což je velmi praktické řešení při použití NC1706 jako sprchového koutu.

Celá kabina se rozloží během několika málo sekund. Jednoduše vyjměte NC1706 z obalu a stan se sám rozloží. Ve složeném stavu naopak zabírá velmi málo místa, takže ani skladování není problém. Obal je opatřen rukojetí pro pohodlné přenášení. Součástí balení jsou také 4 napínací šňůra a 4 ocelové kolíky, které zajistí stabilitu stanu.


Parametry:

Materiál: polyester 190T, stříbrný zátěr
Rozměry:
délka: 120 cm
šířka: 120 cm
výška: 190 cm
Rozměry po sbalení do obalu:
průměr: 60 cm
šířka: 9 cm
Hlavní vchod na zip
Střešní okno a boční okno na zip
Součástí šňůry a kolíky
Hmotnost: 1,85 kg
Upozornění:

Není určeno ke komerčnímu použití
Záruka 24 měsíců
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna