CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE100% hovězí kolagen 500 g

0x
D
N
I
Z
B
S
R
 
Kód zboží:55021501
Výrobce:Woldohealth
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena554 Kč
Sleva:10%
Cena:499 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

100% hovězí kolagen 500 g

100% HOVĚZÍ KOLAGEN 500G

Woldohealth Kolagen je vysoce kvalitní hydrolizovaný 100% čistý protein bez přísad, který je velmi rychlé vstřebatelný bez cukru, laktózy, lepku a GMO. Má velmi nízkou molekulovou hmotnost ve srovnání s jinými aditivy bílkovin.

Takový proces zpracování umožňuje našemu tělu mnohem lepší a rychlejší využití pro kosti a klouby. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.
Detailní popis produktu
100% BEZ PŘÍSAD 100% čistý kolagenový protein bez přísad. Výsledkem je velmi rychlé zpracování těla, bez cukru, bez laktózy, bez lepku a GMO. S velmi nízkou molekulovou hmotností ve srovnání s jinými aditivy bílkovin. Takový proces zpracování umožňuje našemu tělu mnohem lepší využití.

NEUTRÁLNÍ CHUŤ Dobrá rozpustnost ve všech tekutinách, dokáže dokonale zapracovat kolagen do programu s nízkým obsahem karbidu, paleo nebo diet. Je také vhodný pro výživové formy jako Atkins, Caveman atd. Můžete jej použít například v smoothies, polévce, proteinových nápojích, jídlech a koktejlů.

VYSOKÝ OBSAH PROTEINU 90% bílkovin podporuje udržování a zvětšení svalů a kostí. Je to skvělý doplněk k Vaší stravě po tréninku. Kromě toho může kolagen přispívat k posilování pojivové tkáně, kostí a stimuluje regeneraci kloubů.

PROPAGACE KVALITY Prášek kolagenového hydrolyzátu se získává výlučně z peptidů podle nejvyšší kvality podle HACCP a GMP a je balen v Německu. Konstantní kontroly zajišťují konzistentně vysokou kvalitu našim zákazníkům. Vysoce kvalitní balení s dobře těsnícím uzávěrem chrání produkt před sluncem.

100% SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ Naši zákazníci s námi sdíleli své názory a pozitivní zkušenosti s recenzemi našich produktů. Přesvědčte se a přečtěte si recenze. Pokud nejste spokojeni, obdržíte samozřejmě 100% z kupní ceny.

Důležité informace
Ingredience
100% kolagen z hovězího
Woldohealth Kolagen je vysoce kvalitní hydrolizovaný 100% čistý protein bez přísad, který je velmi rychlé vstřebatelný bez cukru, laktózy, lepku a GMO. Má velmi nízkou molekulovou hmotnost ve srovnání s jinými aditivy bílkovin. Takový proces zpracování umožňuje našemu tělu mnohem lepší a rychlejší využití pro kosti a klouby.
Složení:
CO JE TO KOLAGEN?


Kolagen je vláknitý protein, který je důležitý pro různé tkáně. Protein přispívá ke zvýšení a udržování svalové hmoty i k udržení normálních kostí.

Kolagen produkovaný tělem se nachází hlavně v pojivové tkáni, mezi epidermis a podkoží. Tato vrstva je zodpovědná za pružnost a pevnost pokožky a ovlivňuje "mladistvý vzhled". Spojivová tkáň pokožky je v průběhu celého dne v konstantním procesu, který je ovlivňován také dietou. Přirozeným procesem stárnutí dochází k zpomalení výroby, tj k tvorbě kolagenu, čímž se předchází proces degradace.

Navíc síla vazů a šlach, pružnost kostí a tlaková odolnost kloubní chrupavky jsou ovlivněny obsahem kolagenu v těle. Různé studie a výzkum také zjistili, že užívání kolagenu zabraňuje bolesti kloubů a posiluje kloubní chrupavku.

Ukládejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Kolagenový prášek

Náš prášek z kolagenu WoldoHealth je 100% čistý přírodní produkt a neobsahuje přísady, příchutě, sladidla a barviva. Náš kolagenový prášek WoldoHealth je bezlepkový, bez laktózy, bez zápachu a chuti.
Aby byl Váš výrobek bezpečný a nepoškozený. WoldoHealth Collagen Powder dodáváme v kvalitní, lehce chráněné plechovce. Víko plechovky může být snadno znovu uzavřeno.

WoldoHealth prášek kolagenu

Náš prášek kolagenu WoldoHealth je 100% čistý přírodní produkt. Výsledkem je velmi rychlé zpracování těla, bez cukru, bez laktózy, bez lepku a GMO. S velmi nízkou molekulovou hmotností ve srovnání s jinými aditivy bílkovin je možné snadné vstřebávání do těla.
Aby byl výrobek bezpečný, nepoškozený a uchoval si veškeré své vlastnosti, je náš kolagenový prášek balen do kvalitní dozy, která chrání produkt před sluncem. Víko dúzy může být snadno znovu uzavřeno.
Dávkování:
POUŽITÍ Náš prášek z kolagenu WoldoHealth je všestranný. Prášek snadno se rozpouští v tekutinách ať už v koktejlech, sušenkách, polévkách nebo omáčkách, může být kolagen dobře promíchán díky ideální rozpustností. DÁVKOVÁNÍ Smíchejte 10-20 g kolagenového prášku WoldoHealth s další tekutinou 1x denně.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Enzymaticky hydrolyzovaný kolagen 1 kg dóza

Kolagen s kys.hyaluronovou a biotinem 500g

Enzymaticky hydrolyzovaný kolagen 1 kg dóza

Enzymaticky hydrolyzovaný kolagen 100% 1kg
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty