CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEFitness protein Mash 500 g knuspi

0x
B
E
S
R
N
 
Kód zboží:05012031
Výrobce:Prom In - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena210 Kč
Sleva:31%
Cena:144 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Námi doporučené alternativní výrobky:


RPB Fitness Mash 500g knuspi

Fitness protein Mash 2 x 500g

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Fitness protein Mash

Instantní obilná kaše - nezbytná a samozřejmá součást výživy sportovců a všech lidí dbající na racionální stravu. Rychlá příprava, výborná chuť, prakticky bez tuků, zlepšuje imunitu, zasytí na dlouhou dobu...
Fitness protein mash si můžete při opakovaných konzumacích vylepšovat Vaší fantazií.
Nebojte se experimentů a obohaťte si ji o ovoce, protein, piškot...
Podělte se s námi o vaše recepty (třeba i včetně fotky). Budeme velmi rádi a Vaše recepty zveřejníme.

Instantní obilné kaše jsou již po celou řadu let nezbytnou a samozřejmou součástí výživy sportovců a vlastně všech lidí dbající na racionální stravu. Většinou tvoří základní součást na sacharidy bohaté snídaně, kdy tyto kaše dodávají svým konzumentům pomalu se uvolňující a vstřebávající cukry na několik hodin a tím zajišťují stabilní hladinu krevní glukózy – výsledkem je dostatek energie bez jakýchkoliv výkyvů. To vše platí i pro kakaovou kaši Fitness Protein Mash, ale to není zdaleka vše! Tato novinka na trhu má ještě něco navíc - a to je velmi podstatné.

Velmi rychlá příprava
Výborná chuť
S vysokým obsahem bílkovin
Prakticky bez tuků
Dodá potřebnou energii
Pro zdravý životní styl
Zlepšuje imunitu
Zasytí na dlouhou dobu

Asi žádná kaše nemůže konkurovat této v koncentraci bílkovin. Výrobek je koncipován tak, že poměr sacharidů a bílkovin je dva ku jedné, tedy dvojnásobek komplexních, pomalu stravitelných sacharidů vůči hrachové bílkovině s koncentrací 23% - a to není rozhodně málo. Převaha sacharidů je naprosto nutná, protože je třeba vždy zajistit jejich dostatek pro hrazení nejenom energetických procesů, ale i pro samotné trávení bílkovin. Ty představují pro zažívací trakt největší zátěž, tedy výše zmíněný poměr se jeví jako optimální.

Velkou výhodou je i téměř nulový obsah tuků, které mají dvojnásobný energetický obsah a tím i zbytečně zvyšují již dost tak velkou kalorickou hodnotu stravy u většiny konzumentů. Pokud zalijeme kaši horkou vodou, tak je to jistě pro trávicí systém „lehčí" varianta, ale použitím teplého mléka ideálně skloubíme spektrum aminokyselin hrachové bílkoviny s velmi hodnotnými aminokyselinami mléčné bílkoviny a zároveň zvýšíme i celkový příjem bílkovin. S mlékem se množství bílkovin bude přibližovat 30 gramům a to je již významná jednorázová dávka.

Pokud ovšem použijete kaši jako zdroj energie před zátěží (optimálně jednu hodinu), tak vždy pouze s vodou! Mléko totiž obsahem mléčného tuku a laktózy zpomaluje trávicí procesy a kaše by mohla „ležet" v žaludku v průběhu fyzické zátěže. Tedy je třeba vyzkoušet individuální snášenlivost kombinace s mlékem. Pokud použijeme kakaovou kaši po tréninku, tak mléko prodlouží její trávení a vstřebávání na delší časové období a zároveň tato kombinace poskytne kromě sacharidů na doplnění svalového glykogenu i veškeré potřebné aminokyseliny na obnovu a tvorbu svalové hmoty.

Ať již budete ředit kaši mlékem nebo vodou, tak vždy bude znamenat přínos pro náš jídelníček. Instantní forma představuje prakticky bezpracnou a hlavně velmi rychlou variantu přípravy a tak již neexistují žádné výmluvy na nedostatek času, proč si nedopřát velmi chutnou, na energii a bílkoviny vydatnou snídani!
Složení:
Inst. kaše s příchutí kakaa:
Pšeničná krupice, hrachová bílkovina, 4 % kakaový prášek, cukr, kakaové máslo v prášku, vanilkové aroma
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1192 kJ
Bílkoviny - proteiny23.1 g
Tuky0.6 g
Vláknina2.1 g
Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
Sodík20 mg
Dávkování:
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna