CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEProtein buckwheat mash 500g

0x
B
E
S
R
N
 
Kód zboží:80013018
Výrobce:GreenFood nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:273 Kč vč. DPH
 
čokoláda
natural
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Protein buckwheat mash 500g

GreenFood Nutrition Pohankové Proteinové kaše jsou hotové instantní směsi s nízkým obsahem cukru a vysokým obsahem proteinu určené pro přípravu chutných bezlepkových kaší. I bez stabilizátorů, konzervantů a chemických aromat, se nám podařilo dosáhnout vynikající chuti a zachovat maximální nutriční hodnotu. Proteinové kaše jsou založeny na německém značkovém Whey proteinu Lactomin® a komplexních sacharidech pocházejících z pohanky, které mají nízký glykemický index a energie se z nich uvolňuje pomaleji. Zasytí nás tedy na delší dobu a zároveň pomáhají krotit chutě na sladké v pozdních odpoledních hodinách. Živiny v proteinových kaších jsou v optimálním poměru bez nežádoucího vysokého obsahu tuků, který je mnohdy součástí Low Sugar potravin. Mezi benefity jistě patří i fakt, že obsahují vysoké množství čekankové vlákniny.
Nedostatečná pružnost a křehkost cévní stěny je dávána do souvislosti s nedostatkem vitamínu C a bioflavonoidů (Rutin). Bioflavonoidy jsou látky, které některému ovoci a zelenině dodávají chuť a barvu. Také je známý jako vitamin P. Nejbohatším zdrojem Rutinu je pohanka.
Čekanková vláknina nebo pod jiným názvem inulin je druh rozpustné vlákniny. Inulin je přirozenou součástí některých rostlin a v dnešní době se s oblibou přidává do různých výrobků jako náhrada cukru, díky jeho sladké chuti. Její hlavní účinky v trávicím traktu jsou prebiotické působení. Jednoduše vysvětleno – jsou zdrojem potravy pro střevní bakterie. Střevní bakterie žijí v určité rovnováze. V rovnováze mezi „dobrými“ a „špatnými“ bakteriemi. A právě inulin pomáhá tuto rovnováhu udržovat ve správném poměru.

Balení: 500 g
Počet porcí: 10
Složení:
Složení:
Banán: Pohanková mouka instantní (49%), Mléčný proteinový koncentrát (MPC) (28%), rýžová mouka instantní (17 %), čekanková vláknina, aroma banán, sladidlo sukraloza.
Kakao: Pohanková mouka instantní (44%), Mléčný proteinový koncentrát (MPC) (28 %), rýžová mouka instantní (17 %), čekanková vláknina, kakaový prášek, sladidlo sukraloza.
Vanilka: Pohanková mouka instantní (49%), Mléčný proteinový koncentrát (MPC) (28 %), rýžová mouka instantní (17 %), čekanková vláknina, aroma vanilka, sladidlo sukraloza.
Natural: Pohanková mouka instantní (49%), Mléčný proteinový koncentrát (MPC) (28 %), rýžová mouka instantní (17 %), čekanková vláknina, sladidlo sukraloza.

V nutriční tabulce uvedeny parametry pro příchuť Natural.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1442 kJ
Sacharidy - uhlohydráty48.9 g
Sůl0.16 g
Tuky1.6 g
Vláknina5.1 g
Z toho cukry2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny0.5 g
Bílkoviny - proteiny30 g
Energetická hodnota340 kCal
Dávkování:
Návod na přípravu: 50 g (2 odměrky) zalijte potřebným množstvím horké vody nebo mléka, dobře promíchejte a nechte 3 minuty stát. Množství vody nebo mléka přizpůsobte podle požadované hustoty kaše. Upozornění na obale: Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Měrná cena: 273 Kč vč. DPH / 1kg

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Proteinová rýžová kaše 500 g

Anabolic Masster 500 g

OAT and whey 900 g

Muscle Fuel Anabolic 2000 g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna