CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEProteinová pohanková kaše 500g

0x
B
E
S
R
N
 
Kód zboží:80013017
Výrobce:GreenFood nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:273 Kč vč. DPH
 
banánová
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Proteinová pohanková kaše 500g

GreenFood Nutrition Pohankové Proteinové kaše jsou hotové instantní směsi s nízkým obsahem cukru a vysokým obsahem proteinu (40 %) určené pro přípravu chutných bezlepkových kaší. I bez stabilizátorů, konzervantů a chemických aromat, se nám podařilo dosáhnout vynikající chuti a zachovat maximální nutriční hodnotu. Proteinové kaše jsou založeny na německém značkovém Whey proteinu Lactomin® a komplexních sacharidech pocházejících z pohanky, které mají nízký glykemický index a energie se z nich uvolňuje pomaleji. Zasytí nás tedy na delší dobu a zároveň pomáhají krotit chutě na sladké v pozdních odpoledních hodinách. Živiny v proteinových kaších jsou v optimálním poměru bez nežádoucího vysokého obsahu tuků, který je mnohdy součástí Low Carb potravin. Mezi benefity jistě patří i fakt, že obsahují vysoké množství čekankové vlákniny.

Nedostatečná pružnost a křehkost cévní stěny je dávána do souvislosti s nedostatkem vitamínu C a bioflavonoidů (Rutin). Bioflavonoidy jsou látky, které některému ovoci a zelenině dodávají chuť a barvu. Také je známý jako vitamin P. Nejbohatším zdrojem Rutinu je pohanka.

Čekanková vláknina nebo pod jiným názvem inulin je druh rozpustné vlákniny. Inulin je přirozenou součástí některých rostlin a v dnešní době se s oblibou přidává do různých výrobků jako náhrada cukru, díky jeho sladké chuti. Její hlavní účinky v trávicím traktu jsou prebiotické působení. Jednoduše vysvětleno – jsou zdrojem potravy pro střevní bakterie. Střevní bakterie žijí v určité rovnováze. V rovnováze mezi „dobrými“ a „špatnými“ bakteriemi. A právě inulin pomáhá tuto rovnováhu udržovat ve správném poměru.

GreenFood proteinová pohanková bezlepková kaše v bodech:
- vysoký obsah vlákniny
- 20 g proteinů v každé porci (50g).
- Pouze 189 kcal v jedné porci.
- Low Carb - nízký obsah cukrů.
- Bez Lepku
- Obsahuje kvalitní mléčný protein.
- Bez konzervantů, chemických barviv a stabilizátorů.
- Použita pouze přírodní aroma a přírodně identická aroma.
Složení:
Banán: Mléčný proteinový koncentrát (MPC) (49 %), pohanková mouka instantní (28 %), rýžová mouka instantní (17 %), čekanková vláknina, aroma banán, sladidlo sukraloza.

Kakao: Mléčný proteinový koncentrát (MPC) (49 %), pohanková mouka instantní (28 %), rýžová mouka instantní (17 %), čekanková vláknina, kakaový prášek (4%), sladidlo sukraloza.

Vanilka: Mléčný proteinový koncentrát (MPC) (49 %), pohanková mouka instantní (28 %), rýžová mouka instantní (17 %), čekanková vláknina,aroma vanilka, sladidlo sukraloza.

Natural: Mléčný proteinový koncentrát (MPC) (49 %), pohanková mouka instantní (28 %), rýžová mouka instantní (17 %), čekanková vláknina, sladidlo sukraloza.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1442 kJ
Nasycené (tuky)0.5 g
Sacharidy - uhlohydráty48.9 g
Sůl0.16 g
Tuky1.6 g
Vláknina5.1 g
Z toho cukry2 g
Bílkoviny - proteiny30 g
Energetická hodnota340 kCal
Dávkování:
50 g (2 odměrky) zalijte potřebným množstvím horké vody nebo mléka, dobře promíchejte a nechte 3 minuty stát. Množství vody nebo mléka přizpůsobte podle požadované hustoty kaše.

Měrná cena: 273 Kč vč. DPH / 1kg

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Protein pancakes mix 500 g palačinky

Anabolic Masster 500 g

Protein oat mash 500 g

Carbomix 1125 g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna