CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIECarbo Plus 3000 g pomeranč

1x
B
R
S
N
 
Kód zboží:35011021
Výrobce:HiTec Nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:529 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Carbo Plus 3000g pomeranč

CARBO PLUS je moderní uhlovodanový přípravek, obohacený o HCA, taurin, ribózu, glukuronolakton a komplexní sadu vitamínů skupiny B a antioxidační vitamíny C a E. Maltodextriny jsou glukózové polymery se středně dlouhým řetězcem, dodávající pracujícím svalům velké množství energie v krátkém čase. Mají také vliv na dlouhodobé a rovnoměrné uvolňování inzulínu slinivkou, čímž zvětšují anabolické procesy v organismu.
Glukuronolakton, použitý v přípravku, podporuje působení ribózy a snižuje únavu vzniklou během fyzické námahy.

Taurin zvyšuje syntézu a vylučování anabolických hormonů jako je GH a inzulínu. Snižuje syntézu serotoninu, čímž působí antikatabolicky na svalovou tkáň a omezuje únavu. Dodatečnou předností CARBO PLUS je přítomnost kyseliny hydroxycitrónové, která omezuje syntézu mastných kyselin, stimuluje tukový metabolismus a zároveň chrání bílkoviny před katabolismem.

Větší množství uhlovodanů, obsažené v CARBO PLUS, nezpůsobuje tvorbu tukové tkáně, ale naopak podporuje anabolismus svalových bílkovin a syntézu svalového glykogenu.

CARBO PLUS je velmi přínosný v případě doplnění zásob energie před tréninkem, během tréninku a po něm.
Složení:
Maltodextrin (polymery glukózy a oligomery), Garcinie kambodžská v prášku (zdroj HCA - slupky ovoce), regulátor kyselosti: kyselina citronová, taurin, aroma, D-ribóza, D-glukuronolakton, kyselina askorbová, niacin (kyselina nikotinová), DL-alfa-tokoferolacetát, D-pantothenát vápenatý, thiamin

mononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, D-biotin, kyselina listová, kyanokobalamin, sladidla: acesulfam-K a sukralóza, barvivo: oranžová žluť (může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.)
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1573 kJ
Sacharidy - uhlohydráty91.2 g
Tuky0 g
Bílkoviny - proteiny0.4 g
Energetická hodnota370 kCal
Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
Vitamín B1 - thiamin1.4 mg
Vitamín B12 - kobalamin1 mg
Vitamín B21.6 mg
Vitamín B3 - niacin18 mg
Vitamín B5 - kyselina pantothenová6 mg
Vitamín B6 - pyridoxin2 mg
Vitamín B7 - biotin150 mcg
Vitamín C60 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
Glucose Polymer Infusion91.2 g
Kyselina hydroxycitronová1000 mg
Ribóza250 mg
Taurin500 mg
glukoronolakton250 mg
Dávkování:
50g (5 polévkových lžic) přípravku rozpusťte v 150-250 ml vody. Podle potřeby používejte 1-2x denně. Během tréninkových dnů používejte přípravek před tréninkem a ihned po něm.

Měrná cena: 18 Kč vč. DPH / 100g
Hodnocení zákazníků:
Tomáš Hegli
24.10.2018 10:03:30
Doplnok, ktorý sa da užívať ako pred a po tréningu, tak aj počas. Energia pre svaly, doplnenie glykogénu a skvelá chuť.Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna