CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEFuel 1,8kg

0x
B
R
S
N
 
Kód zboží:61011001
Výrobce:CNP - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena354 Kč
Sleva:10%
Cena:318 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Fuel 1,8kg

FUEL

Doplněk stravy. CNP = originální sportovní výživa z Velké Británie s tradicí od roku 1998.

FUEL = 100% čistý maltodextrin = jednoduchá a dostupná cesta pro doplnění energie. Maltodextrin je pomalu trávený komplexní sacharid, který poskytuje stálou a dlouhotrvající zásobu energie pro dlouhotrvající výkon. Posiluje tak vytrvalost a délku výkonu. Fuel obsahuje 100% čistý maltodextrin bez dochucení, který je ideální pro přidání do proteinového nápoje pro zvýšení kalorického příjmu = zlepšení regenerace po výkonu a doplnění svalového glykogenu.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Posílení vytrvalosti
- Doplnění svalového glykogenu

Hlavní benefity produktu:
- 100% čistý maltodextrin

CNP PROFESSIONAL = ŠPIČKOVÁ KVALITA S TRADICÍ VÍCE NEŽ 20 LETCNP Professional je originální sportovní výživa z Manchesteru s tradicí od roku 1998. Dobré jméno značky je nerozlučně spjato se zakladatelem, britskou legendou Kerry Kaysem a nezávislou organizací producentů farmářského mléka First Milk (2000 nezávislých farmářů po celé Anglii, Skotsku a Walesu). Kerry Kayes je bývalý britský kulturista, trenér a výživový specialista. Kayes pravidelně a dlouhodobě poskytuje cenné rady špičkovým sportovcům a klubům, ať se jedná o UFC, nebo špičkové týmy Premier League, rugby, cyklistické týmy a další.Říká se, že pokud chcete něco udělat perfektně, obvykle to musíte udělat sami. Proto vyrábí v CNP Professional své vlastní výrobky „in-house“ a jako přímý výrobce jsou proto hrdí na vysokou kvalitu. Na rozdíl od jiných společností jsou schopni vyrobit téměř vše, co používáme, a to vždy podle našich vlastních náročných standardů. Produkty CNP jsou kompatibilní se Světovou antidopingovou agenturou (WADA) a jsou testovány společností LGC (dříve HFL Sport Science), jednou z nejuznávanějších nezávislých laboratoří pro dozor nad dopingem.
Složení:
Maltodextrin 100 %
Dávkování:
smíchejte 50 g prášku (2 odměrky) s 500 ml tekutiny - s vodou, džusem nebo s proteinovým nápojem. Upozornění: Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah slunečního záření. Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji a lepku.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Pelupa bezlepková kaše 500 g

BS Blade 100% Whey Mass gainer 3000g

CarboJet gain 1000 g

+ Zero palatinose 1000 g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna