CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEEnervit Carbo Flow sport 2 x 400 g cacao

0x
E
X
V
N
 
Kód zboží:12014003
Výrobce:Enervit
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena1 338 Kč
Sleva:27%
Cena:980 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

snížená doprava po ČR

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Enervit Carbo Flow sport 2 x 400 g cacao

Enervit Carbo Flow je revoluční novinka specialistů na vytrvalostní sporty navržená pro náročné intenzivní nebo dlouhodobé výkony. Enervit Carbo Flow vám může pomoci dosáhnout magického stavu “FLOW”, úrovně dokonalého soustředění, v němž jste dlouhodobě zcela pohlceni a zapáleni pro svůj výkon a oblíbenou činnost.

Enervit Carbo Flow je speciálně navržen pro sportovce, kteří usilují o dosažení vrcholného stavu přípravy na sportovní výkon, kdy každý detail je důležitý. Enervit Carbo Flow je exkluzivní produkt založený na specifických sacharidech (izomaltulóza, maltodextrin), kakaových flavanolech, vitamínu B1 a vašem novém oblíbeném rituálu před závody.

Kdy a jak použít

Doporučujeme toto dávkování:
doporučujeme užívat dlouhodobě, zvláště pak před obzvláště obtížným nebo důležitým závodem a před obtížným tréninkovým obdobím.
dvě odměrky denně po dobu jednoho týdne před výkonem,
nebo jedna odměrka denně po dobu dvou týdnů před výkonem.

Účinky

Kakaové flavonoly pomáhají udržovat cévy pružné a přispívají k optimálnímu průtoku krve, která přenáší kyslík do svalů a mozku. Flavonoly se přirozeně vyskytující v kakau, ale Enervit Carbo Flow obsahuje specifické druhy kakaa (Hi-Flavanol), které obsahují až 8x více flavonolů než ostatní běžná kakaa. Jedna dávka Enervit Carbo Flow (2 odměrky) poskytne 400 mg kakaových flavonolů.

kakaové flavanoly pomáhají udržet pružnost cév a následně fyziologický průtok krve
Enervit Carbo Flow obsahuje vysokou koncentraci těchto flavonolů, a to až 8x více než běžná kakaová zrna
nízký obsah tuku (1,6 %)
Složení:
Isomaltulóza (77 %)*, Kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (10,6 %), Maltodextrin (5,8 %), Kakaový prášek s nízkým obsahem tuku (3,74 %), Regulátor kyselosti: uhličitan draselný, Zahušťovadlo: sodná sůl karboxymethylcelulózy, Aroma, Sůl, Thiamin hydrochlorid.

* Izomaltulóza je zdrojem glukózy a fruktózy.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1546 kJ
Nasycené (tuky)0.98 g
Sacharidy - uhlohydráty84.2 g
z toho cukry77 g
Bílkoviny - proteiny3.31 g
sůl0.646 g
z toho škrob7.3 g
Tuky1.58 g
Energetická hodnota364 kCal
Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
Vitamín B1 - thiamin1.16 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
kakaové flavanoly702 mg
Dávkování:
Příprava Rozmíchejte 1 nebo 2 odměrky ve 150 - 200 ml vody nebo odstředěného mléka maximálně pokojové teploty: dvě odměrky denně po dobu jednoho týdne před výkonem nebo jedna odměrka denně po dobu dvou týdnů před výkonemV této kategorii výrobků také nabízíme:


VitarGo Load 1000 g

Glycodex Pro 1500 g

One stop 2100 g

Oat king instant oats 4kg cookies cream
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna