CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEGlycodex Pure 1000 g

0x
B
E
R
S
X
V
C
F
 
Kód zboží:02014075
Výrobce:Amix Pro - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:692 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


Glycodex Pro 1500 g
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Glycodex Pure 1000 g

Doplněk stravy určený pro sportovce, kteří jsou v intenzivním a dlouhodobém tréninku.

Sacharidy přispívají k obnově normální svalové funkci (kontrakci) po vysoce intenzivním a dlouhodobém tělesném cvičení vedoucí k únavě svalů a vyčerpání zásob glykogenu v kosterním svalu.

Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci sacharidů ze všech zdrojů v celkovém množství 4 g na kg tělesné hmotnosti, přičemž příjem v dávkách začíná během prvních 4 hodin po intenzivním a dlouhodobém cvičení zahrnující svalovou únavu a vyčerpání zásob glykogenu v kosterních svalech a uzavření 6 hodin po cvičení.
Složení:
Vysoce rozvětvený cyklický dextrin Cluster Dextrin®

Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů, ořechů a arašídů.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy a lidi, kteří mají nějaký zdravotní problém, by se měli vždy před použitím doplňku stravy poradit s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1600 kJ
Sacharidy - uhlohydráty97 g
Energetická hodnota376 kCal
Dávkování:
Denně smíchejte 1 odměrku (30 g) s 250 ml vody nebo s jiným vaším oblíbeným nápojem. Připravený nápoj konzumujte před, během nebo po tréninku.

Měrná cena: 692 Kč vč. DPH / 1kgVýrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna