CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEVitargo Post 2kg

0x
B
E
R
S
X
V
 
Kód zboží:56014021
Výrobce:Vitargo - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:1 003 Kč vč. DPH
 
čokoláda
jahoda
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Vitargo Post 2kg

Vitargo® Post je sacharidový nápoj s proteinem ochucený sladidly pro suplementaci po intenzivním výkonu.

Vitargo je unikátní, patentovaný vysokomolekulární sacharid s nulovým obsahem cukru, vyrobený ve Švédsku. Speciální struktura Vitarga v kombinaci s optimální osmolalitou je garancí lehké stravitelnosti a maximální využitelnosti.
Je vhodným transportním médiem pro další účinné látky jako jsou volné aminokyseliny, kreatin, arginin a další, jejichž účinek výrazně znásobuje.

Vitargo neobsahuje aditivum jednoduchých cukrů, neobsahuje stopy lepku a je 100% kosher, ani GMO.
Složení:
Škrob - patentovaná forma Vitargo®, syrovátkový proteinový koncentrát, nízkotučný kakaový prášek (pouze příchuť chocolate), aroma, barvivo betanin (pouze příchuť strawberry) sladidlo (acesulfam K, sukralóza).
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1576 kJ
Sacharidy - uhlohydráty68 g
Sůl0.08 g
Tuky1 g
Z toho cukry2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny1 g
Bílkoviny - proteiny24 g
Energetická hodnota377 kCal
Z toho škrob66 g
Dávkování:
Rozpusťte 100 g (1 porce = cca 3 odměrky) v 600 ml vody. Postup: Rozpouštějte 100 g ve 200 ml vody 30 s, po rozpuštění doplňte do konečného objemu (600 ml). Před výkonem: 20-60 minut před výkonem pijte Vitargo. Z žaludku se vstřebá během deseti minut. Je však třeba pamatovat na to, že někteří jedinci se potřebují cítit připravení a plní energie 20 minut před závodem, zatímco jiní už 30-45 minut před výkonem. Během výkonu: Při výkonu delším než 90 minut se vyplatí doplňovat zdroj energie přibližně každých 45-60 minut. Pokud chcete oddálit moment vyčerpání energie a být takzvaně napřed – tedy doplnit Vitargo ještě před vyčerpáním zásob energie – můžete doplňovat během výkonu po cca 20 minutách. Po výkonu: Užijte Vitargo spolu proteinem co nejdříve (ještě před jídlem) pro doplnění paliva, regeneraci a růst. Jedinci s velmi vysokým příjmem sacharidů a bílkovin si mohou později dát ještě jednu dávku Vitarga s proteinem.

Měrná cena: 50 Kč vč. DPH / 100g

V této kategorii výrobků také nabízíme:


VitarGo Load 1000 g

Protein pancake 20% 50g

Vitargo Pure 2kg

Jumbo Oats whole grain 100% 4000 g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna