CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEWaxy Maize 1500 g amylopectin

0x
E
Q
B
S
R
V
W
 
Kód zboží:68014001
Výrobce:LSP nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:409 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


Waxy Maize 4000 g amylopectin
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Waxy Maize 1500 g amylopectin

Amylopektin je sacharid odvozený z kukuřičného škrobu, který je téměř bez jednoduchých cukrů. Amylopektin se skládá z dlouhých, vysoce větvených molekul.
Ve srovnání s normálním, kukuřičným škrobem, obsahuje Waxy Mize 100 % amylopektin, kdežto u konvenčního kukuřičného škrobu nalezneme pouhých 70-80.

Je lehce stravitelný s dlouhodobou zásobou energie.
Složení:
Vysokomolekulární uhlohydrát 100% amylopektin.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1700 kJ
Sacharidy - uhlohydráty100 g
Tuky0 g
Z toho cukry0 g
Bílkoviny - proteiny0 g
Energetická hodnota400 kCal
Dávkování:
30 g (2 odměrky) rozmíchejte ve 300 ml vody. Pijte podle potřeby několik porcí denně. Upozornění: Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Vyrobeno v Německu.

Měrná cena: 27 Kč vč. DPH / 100gVýrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna