CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEGoStak Starter 4 Pak

0x
 
Kód zboží:79122017
Výrobce:Blender Bottle - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena385 Kč
Sleva:10%
Cena:346 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

GoStak Starter 4 Pak

Praktický shaker kombinuje vlastnosti shakeru a lahve. Má odšroubovatelné, perfektně těsnící víčko a praktické ucho. Díky rukojeti ze speciálního silikonu také perfektně padne do ruky.

Praktický uzavíratelný zásobník na různé druhy ingrediencí - proteinový prášek, vločky, ovoce, chia semínka nebo cokoli vás napadne. Je naprosto ideální nejen pro uchování jednotlivých potravin, ale také pro přehled o kalorickém příjmu a plánování stravy na každý den. BlenderBall® drátěná kulička napomáhá míchání obsahu při šejkování.

Bez BPA. Odolný vůči zabarvení a zápachu.
Dávkování:
Vhodný do myčky. Upozornění: Před použitím dobře umyjte! Nevhodné na horké nápoje. Horké nebo teplé tekutiny (nebo jiný obsah jako těsto na palačinky, soda atd.) můžou vytvořit tlak v láhvi a způsobit nečekané otevření a vystříknutí obsahu. Otevírejte opatrně!V této kategorii výrobků také nabízíme:


Isostar bidon FLY 550ml cyklo lahev

Gallon water bottle lahev na 2,2 litru

Radian nerez izolační 770 ml

CORT Skládací silikonová láhev modro-růžová 520 ml
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna