CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIELIFT Láhev na pití TRITAN Bidon 0,8 l zelená

0x
 
Kód zboží:102122024
Výrobce:Spokey
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena169 Kč
Sleva:14%
Cena:146 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

LIFT Láhev na pití TRITAN Bidon 0,8 l zelená

Láhev na vodu Spokey LIFT je speciálně navržena pro každodenní používání, která vám umožní mít vodu vždy s sebou – ve škole, v práci nebo během tréninku. Precizně vyrobená láhev z nejkvalitnějších materiálů, je nezbytnou součástí cestování! Navíc je to skvělá volba pro ty, kteří dbají na životní prostředí. Díky opakovaně použitelné láhvi Stream totiž snížíte spotřebu plastů. Buďte ekologičtí!

Nezbytná během výletů, do školy i do práce!

Láhev Spokey Lift si můžete vzít doslova kamkoliv – hodí se na rodinný výlet, horskou túru, do školy, do práce nebo na jakékoliv jiné dobrodružství. Dostatečný příjem tekutin je velmi důležitý, proto je dobré mít láhev s vodou vždy po ruce. Láhev velmi dobře těsní a díky použitým nejkvalitnějším materiálům má zvýšenou odolnost proti mechanickému poškození.

Láhev Spokey Lift o objemu 800 ml má šroubovací široký náustek. Díky svým rozměrům se vejde do jakékoliv tašky nebo batohu. Zároveň vám dává možnost vzít si s sebou velké množství vody, ať už jdete kamkoliv. Věřte nám – stojí za to ji mít vždy po ruce!

Parametry:
materiál: tritan
objem: 800 ml
hmotnost: 100 g
rozměry: průměr: 8 cm / výška: 26,5 cm
šroubovací náustek
použitelná v teplotním rozmezí: -20°C / 120°CV této kategorii výrobků také nabízíme:


Soft flask Penco 150 ml rezervoár na gely

Isostar bidon FLY 550ml cyklo lahev

Blender bottle 500ml shaker lahev LSP 20oz

Cyklo lahev Enervit 0,5 l
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna