CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIESilicone water ice mould modrá silikonová forma na led

0x
 
Kód zboží:91122011
Výrobce:Best Body nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:46 Kč vč. DPH
 
blue modrý
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Silikonová forma na led

Ideální na léto! Se zmrzlinovými formami lze rychle a snadno vykouzlit lahodnou vodovou zmrzlinu.

Jednoduše si vyrobte vodovou zmrzlinu bez cukru sami! Ve srovnání s komerčně dostupnou zmrzlinou může samostatně připravená směs snížit obsah cukru nebo se bez něj zcela obejít.
Dávkování:
Na jednu porci dobře promíchejte 90 ml vody s 1 ml Vital Drink ZEROP ®. Pokud máte rádi chuť intenzivnější, můžete si také vzít 2 ml. Do formy na nanuk se vejde přibližně 90 ml vody s přípravkem Vital Drink ZEROP ®. Ponechte na okraji prostor asi 1 cm, aby nic nevyteklo. Formu na zmrzlinu pevně uzavřete víkem a vložte do mrazničky. Vodní nanuk je připraven po 6 - 8 hodinách. Díky vysoce kvalitnímu silikonu lze hotový vodní nanuk snadno vyjmout z formy. Upozornění: Formy na nanuk před prvním použitím důkladně opláchněte. Formy jsou vyrobeny z potravinářského silikonu.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Radian tritan 940 ml

STREAM II PCTG lahev na pití 0,52 l bidon

Amix cyklistická lahev 750ml

Hrneček modrý design Best body nutrition
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna