CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEŠejkr Survival 500 ml se zásobníky

0x
S
E
Q
D
X
F
V
 
Kód zboží:50121007
Výrobce:Survival - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena129 Kč
Sleva:2%
Cena:126 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


Šejkr Survival 300 ml + 150 ml opal white
Šejkr Survival 600 ml
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Šejkr Survival 500 ml se zásobníky

Nový šejkr Survival se zásobníky na tablety či sypké formy suplementů. Samotný šejkr na míchání nápojů má objem 600 ml (stupnice po stranách je do 500 ml), pro snazší rozmíchání nápoje obsahuje samozřejmě mřížku. Pod samotným šejkrem jsou dvě odmímatelná patra - první o objemu 150 ml, které obsahuje vyjímatelný zásobník na tablety se čtyřmi odděleními, a druhé o objemu 200 ml.

Šejkry jsou vyrobeny v EU, jsou samozřejmě BPA free, lze je mýt v myčce, používat v mikrovlnné troubě a nebo třeba zmrazit (zde ale samozřejmě pozor na zvětšení objemu zmrazeného obsahu, který by šejkr mohl poškodit). Do prvního zásobníku (150 ml) na tablety/kapsle se vejde při vložené přihrádce cca 50 běžných kapslí, bez přihrádky vsypete cca 50 g typického proteinového suplementu. Spodní zásobník (200 ml) pojme cca 60 g proteinového suplementu.
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna