CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEPump extreme 300 g NEW

0x
E
Q
V
W
 
Kód zboží:45091012
Výrobce:Ostrovit - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:345 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Pump extreme 300 g NEW

Předtréninková formule obsahující směs beta-alaninu, L-argininu, L-citrulinu, taurinu, L-leucinu, L-karnitinu, L-tyrosinu, která podporuje sílu a vytrvalost během tréninku. Nakopávač disponuje vysokou biologickou dostupností a perfektní rozpustností.

Výrobek neobsahuje kreatin, lze jej tedy používat i v přechodných obdobích mezi kreatinovými cykly. Je také výborným doplňkem pro syntézu svalových vláken bez zbytečného zadržování podkožní vody, díky čemuž jsou účinky cvičení ještě viditelnější.
Složení:
L-arginin alfa-ketoglutarát, citrulin malát, beta-alanin, taurin, L-leucin, L-karnitin tartrát, L-tyrosin, bezvodý kofein, koncentrát řepné šťávy v prášku, sladidla: sukralóza, acesulfam K; protispékavá látka: oxid křemičitý.

Upozornění: Obsahuje kofein. Nedoporučuje se dětem a těhotným ženám (obsah kofeinu 200 mg v jedné porci). Nekonzumujte s jinými produkty, které jsou zdrojem kofeinu nebo jinými složkami s podobnými účinky.

*Výživové údaje pro příchuť višeň.
Nutriční informace v jedné dávce:
L-Leucin500 mg
L-Tyrosin300 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
AAKG - Arginin Alfaketoglutarát4200 mg
Beta alanine800 mg
Citrulin Malate2400 mg
kofein bezvodý200 mg
Taurin500 mg
Winian L-carnitin350 mg
z toho karnitin235 mg
z toho L-arginin 2772 mg
z toho L-citrulin1560 mg
Dávkování:
Rozmíchejte 10g ve 150 - 200ml vody nebo šťávy. V tréninkové dny konzumujte 1 porci denně, 30 minut před tréninkem. Přípravek je určen pro osoby se zvýšenou fyzickou aktivitou.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Nitric oxide booster 500g

Qhush Black 220 g

Black Jack 21 350g

Serious Pre 750 g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna