CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEPerformance Pre-workout 495g

0x
E
Q
B
S
R
V
 
Kód zboží:80097001
Výrobce:GreenFood nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:685 Kč vč. DPH
 
Malinový juice
Mango juice
Tangerine juice
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Performance Pre-workout 495g

Extrémní předtréninková pumpa bez kofeinu zaměřená na maximální výkon a prokreslení svalové hmoty při náročném tréninku.
Vynikající nápoj bez cukru s příchutí šťavnatého ovoce.

Pre-Workout vyhledávají sportovci orientovaní na:
- Maximální sílu
- Kvalitní regeneraci
- Ochranu svalové hmoty
- Maximální svalový výkon
- Maximální intenzitu tréninku
- Maximální napumpování svalů.

Citrulline Malate je neesenciální aminokyselina, jejíž účinky souvisí s produkcí oxidu dusnatého, který má vliv na zvýšení průtoku krve do svalů. Tyto vlastnosti Citrullin Malate jsou velmi dobře známé každému, kdo je orientovaný na podporu výsledků cvičení.

Beta Alanin je neesenciální aminokyselina, která je prekurozem karnosinu. Během výkonu se ve svalech hromadí metabolity způsobující svalovou únavu – například vodíkové ionty. Karnosin jejich koncentraci snižuje a tím pomáhá oddálit vyčerpání. Beta-alanin tak lze doporučit při dlouhotrvajícím fyzickém výkonu – při posilování, při vytrvalostním i jiném druhu sportu.

Inosin je látka tělu vlastní a jeho chemická struktura je příbuzná adenosinu, který je součástí adenosintrifosfátu (ATP) - energetického zdroje při každé svalové práci.

Tyrosin je neesenciální aminokyselina, jejíž vlastnosti souvisí se syntézou neurotransmiterů, noradrenalinu a dopaminu. Je proto velmi důležitá pro oblast odolnosti vůči stresu (zejména v dietě), zátěži, pro koncentraci, bdělost a paměť. Lze jej proto doporučit všem sportovcům s nadměrnou psychickou i fyzickou zátěží.

DMAE, celým názvem dimethylaminoethanol, je látka vyskytující se v přírodě. Rovněž je v malém množství trvale přítomna v lidském mozku. Mezi jeho účinky se zařazuje zvyšování bdělosti a zlepšování nálady.
Složení:
Juicy Malina: L-citrulin malát 2:1 (aminokyselina), beta alanin (aminokyselina), barvivo - prášek z červené řepy, L-tyrosin (aminokyselina), inosin (syntetický), betain (betain-hydrochlorid), glycerol, aroma malina, cholin bitartrát (vitamin B8), protispékavá látka – oxid křemičitý, vitamin C (kyselina askorbová). sladidlo – sukralóza, DMAE (37% dimethylaminoethanol).

Juicy Mandarinka: L-citrulin malát 2:1 (aminokyselina), beta alanin (aminokyselina), barvivo - beta karoten, L-tyrosin (aminokyselina), inosin (syntetický), betain (betain-hydrochlorid), glycerol, aroma mandarinka, cholin bitartrát (vitamin B8), protispékavá látka – oxid křemičitý, vitamin C (kyselina askorbová). sladidlo – sukralóza, DMAE (37% dimethylaminoethanol).

Juicy Meloun: L-citrulin malát 2:1 (aminokyselina), beta alanin (aminokyselina), barvivo - beta karoten, L-tyrosin (aminokyselina), inosin (syntetický), betain (betain-hydrochlorid), glycerol, aroma meloun, cholin bitartrát (vitamin B8), protispékavá látka – oxid křemičitý, vitamin C (kyselina askorbová), sladidlo – sukralóza, DMAE (37% dimethylaminoethanol).

Juicy Mango: L-citrulin malát 2:1 (aminokyselina), beta alanin (aminokyselina), barvivo - beta karoten, L-tyrosin (aminokyselina), inosin (syntetický), betain (betain-hydrochlorid), glycerol, aroma mango, cholin bitartrát (vitamin B8), protispékavá látka – oxid křemičitý, vitamin C (kyselina askorbová), sladidlo – sukralóza, DMAE (37% dimethylaminoethanol).
Vitamíny a minerály v 1 denní dávce:
Vitamín C200 mg
Aminokyseliny v 1 denní dávce:
L-Tyrosin1000 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 denní dávce:
Beta alanine3000 mg
Betain1000 mg
Cholin Bitartrát500 mg
Citrulin Malate6000 mg
DMAE20 mg
Extrakt z červené řepy1000 mg
glycerol monostearát1000 mg
Inosin1000 mg
Dávkování:
1x denně 1 dávku (1 odměrku) rozmíchejte ve 300 ml vody a vypijte nejlépe 30 minut před tréninkem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Měrná cena: 137 Kč vč. DPH / 100g

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Performance A-AKG + Citrulline malate 420g

X-ride shot 25 ml

Citrulline shot 100 ml brusinka

Lauf Preworkout 400g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna