CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEBeta Ecdyx pure 90 kapslí

0x
E
Q
B
S
X
V
 
Kód zboží:02095001
Výrobce:Amix
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena889 Kč
Sleva:25%
Cena:665 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

snížená doprava po ČR

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Beta Ecdyx pure 90 kapslí

Beta-Ecdyx Pure cps
Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu

Amix™ Beta Ecdyx obsahuje extrakt pocházející z rostliny Cyanotis Arachnoidea s 90ti % obsahem Beta-Ecdysteronu (20-Beta-Hydroxyecdysterone). Beta Ecdysteron pomáhá vytvářet v tělě vysoce anabolické prostředí a navyšovat zásoby svalového glykogenu, čímž napomáhá ke stavbě a budování svalů a celkovému zvýšení výkonnosti, síly a vytrvalosti.Výhody:- podporuje anabolizaci organismu

- napomáhá růstu svalové hmoty

- podporuje navýšení celkové výkonnosti, síly a vytrvalosti

- 300 mg v jedné kapsli
Složení:
Složení v 1 kapsli: Cyanotis Archnoidea (90% Beta Ecdysteron) 300mg, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitýPrůměrné výživové hodnoty ve 100 g:

Energetická hodnota 390,4 kcal / 1659,2 kJ,

Bílkoviny 36,4 g, Sacharidy 61,2 g, Tuky <1 g
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Cyanotis Vaga Extract (Standardized for 200mg 20-Hydroxyecdysterone and 250mg TOTAL ecdysteroids)300 mg
Dávkování:
Vezměte 1 kapsli dvakrát denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. Optimální dávkování je 5-10 mg na 1 kg tělesné hmotnosti. Samozřejmostí kvalitní anabolizace organismu musí být pravidelná a dostatečná suplementace vysoce proteinové stravy a doplňků. Produkt užívejte maximálně po dobu 4 týdnů. Poté následuje pauza min. 2 týdny. Upozornění: Nevhodné pro děti a mládež do 18ti let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25˚C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Siberian ginseng tincture 100ml Eleutherococc

Black Devil 240 kapslí

Diosgen 100 kapslí

Colostrum 100 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty