CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIECitruline malate 250 g

0x
B
E
R
S
N
 
Kód zboží:68095001
Výrobce:LSP nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena699 Kč
Sleva:10%
Cena:629 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

doprava zdarma po ČR

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Citrulline malate 250 g

L-Citrulin Malát podporuje zvýšení výkonnosti a urychlení regenerace po náročné fyzické zátěži. Podporuje zvýšení toku krve a čímž zajišťuje zvýšený transport aminokyselin do sportem zatížené svalové hmoty. L-Citrulin Malát zároveň napomáhá produkci ATP.

-Podporuje zvýšený výkon
-Urychluje regeneraci
-napomáhá produkci N.O.
-Podporuje zvýšení krevního toku

Citrulin je metabolizován v těle na arginin a má tak podobný účinek jako arginin. Byly ale provedeny mnohé vědecké studie, které prokázaly, že citrulin má větší vliv na zvýšení hladiny argininu v těle než samotný arginin. Je tomu tak především proto, že citrulin se na arginin v těle rozkládá, a tudíž hladinu argininu zvýší na mnohem delší dobu!

Citrulin navíc podporuje vylučování amoniaku, což má pozitivní vliv na energetický metabolismus nebo proti známému "svalovému spalování" (tvorba laktátu - pálení svalů). Vzhledem k opožděnému metabolismu na arginin je vhodný zejména pro sportovce, kteří mají delší trénink - více jak 45 minut.

•Bez přísad - 100%
•Působí jako arginin
•Velmi jemná kvalita
•Bez chuti
•Tvorba oxidu dusného
•Stimulace růstového hormonu
•Snížení svalové bolesti při tréninku
•Zlepšení výkonosti

Složení:
Citrulline malate
čistý bez přísad, sladidel, barviv a dochucovadel
Obsah ostatních účinných látek v jedné dávce
Citrulin Malate2000 mg
Dávkování:
Dvakrát denně, rozmíchejte 1 čajovou lžičku (2 g) citrulin Malate LSP® s dostatečným množstvím tekutiny (vody nebo džusu). 1 dávku ráno po probuzení, a jednu 45 minut před tréninkem nebo před fyzickou námahou. V nteréninkové dny těsně před jídlem. Citrulin je výborný v v kombinaci s argininem, Beta alaninem a kreatinem. Upozornění: Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Po otevření uchovejte při teplotě do 25°C. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Minimální trvanlivost do (viz EXP)V této kategorii výrobků také nabízíme:


TestoXT Booster 120 kapslí

Guarana 100 kapslí 2+1

Diamond line Testobooster 100 kapslí

Essential man formula 60 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna