CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEHerbull performance herborepairicum GI-4 180 kapslí

1x
B
S
R
T
A
 
Kód zboží:75095005
Výrobce:Maxi Elit - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:799 Kč vč. DPH

akce platná 16.03.2023 - 22.03.2023
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Herbull power extreme herboreparicum GI-4 180 kapslí

Silná, 100% přírodní a netoxická formule k podpoře nárůstu síly a zvýšení hladiny testosteronu.

Herbull má za následek
- zvyšuje sílu o 40% větší sílu (378%, více v studii Dubell blind)
- efektivně se podílí na budování svalové síly a nárůstu svalové hmoty (474%, více ve studii Double blind)
- příznivě působí na svalovou definici
- podporuje regeneraci
- podílí se na redukci tuku (o 538%, více v studii Dubell blind)

Testosteron je mužský pohlavní hormon, o kterém je známo, že hraje ústřední roli v budování svalů těla a podporuje trénink.
Testosteron stimuluje tvorbu svalových bílkovin a zároveň zabraňuje degradaci (katabolismus).
Tyto dva procesy určují, zda budeme budovat svalovou hmotu, nebo ne. Jak hladina testosteronu roste, zlepšuje se kapacita regenerace. To má díky tomu vliv i na růst svalové hmoty, díky čemž dochází i k nárůstu hladiny testosteronu.
Pokud je DHT (dihydrotestosteron) příliš vysoký, ovlivňuje růst prostaty a vlasů negativně.
Zvýšený estrogen u muže pak může negativně ovlivňovat redukci nadbytečného tuku, což ve většině případů není žádoucí.

Produkt je navíc doplněn o zinek a vitamín B6 k podpoře normální syntézy bílkovin, hladiny testosteronu v krvi, potlačuje únavu, přispívá k normální syntéze DNA, podporuje zdraví nehtů, kůže a vlasů a celou další řadu benefitů pro lidské zdraví.

Příkladem užívání produktu Herbull může být například Janik Velgos, kterého podporujeme, dosáhl za 13 měsíců užívání několika světových rekordů v tlaku na lavici.
Složení:
2 kapsle obsahují: Herborepairicum® 700 mg (bazalka pravá 262 mg, lípa malolistá 262 mg, list rozmarýnu 88mg, zázvor lékařsky 88 mg), askorbát zinku 4 mg, vitamín B6 4 mg, VCAPS: maltodextrin (E464) 188,12 mg, oxid titaničitý (E171) 3,68 mg, žlutý oxid železa (E172) 0,18 mg.
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín B6 - pyridoxin2 mg
Zinek2 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Herborepairicum®350 mg
Dávkování:
V tréninkové dny: 2 kapsle ráno a 4 kapsle jednu hodinu pred tréninkem. V netréninkové dny: 3 krát 2 kapsle hodinu před jídlem. Důležité je užívat alespoň dvě hodiny od posledního jídla a zapít dobře vodou. Vždy užívat na prázdný žaludek a nejíst následující hodinu, dávky rovnoměrně rozložte v průběhu dne. Doporučené užití je po dávce Herbull první hodinu pít pouze vodu, výrazně to zlepší jeho účinek. Neužívejte ani proteinový, sacharidový nebo jiný nápoj. Takový nápoj je vhodné užít až po hodině zapití Herbullu - ideální volbou je rozmixovaný protein s banánem. Nepřekračujte doporučenou dávku, nepřináší to žádné zlepšení účinku při použití více jako 6 kapslí na den. Optimální výsledky jsou dosažitelné při dávce 6 kapslí denně.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Testotabs 90 tablet

Diosgen 100 kapslí

Enhanced Rhodiola Complex 30 kapslí Komplex Rozchodnice růžové s adaptogeny

Muira puama - 25x extrakt 20g Ptychotepalum oladoides

Hodnocení zákazníků:
Ověřený zákazník
29.02.2020 16:04:43Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna