CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEADP6 120 kapslí

0x
B
S
R
T
A
 
Kód zboží:36092019
Výrobce:Body nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:989 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

ADP6 120 kapslí

ADP6 od Body Nutrition je vytvořen pro elitní sportovce a je určen pro ty, kteří chtějí svoji výkonnost posunout na vyšší stupeň. Jedná se o jeden z nejúčinnějších legálních doplňků s obsahem šesti nejsilnějších adaptogenů a jejich extraktů. ADP6 zlepšuje svalový výkon, zvyšuje sílu, vytrvalost, koncentraci, urychluje nabírání svalové hmoty, regeneraci, snižuje stres, podporuje činnost mozku, imunitní systém, stimuluje CNS, tlumí projevy únavy a zlepšuje spánek.

ADP6 od Body Nutrition je vytvořen pro elitní sportovce a je určen pro ty, kteří chtějí svoji výkonnost posunout na vyšší stupeň. Jedná se o jeden z nejúčinnějších legálních doplňků a svým účinkem na výkon dokáže konkurovat i /zakázaným látkám/ AS. Je naprosto bezpečný! ADP6 obsahuje až šest nejsilnějších adaptogenů s vysokým obsahem extraktů, které byly precizně vybrány pro své příznivé účinky na lidský organismus. Každý z adaptogenů obsahuje vysokoprocentní extrakt a jejich synergický účinek dodává ADP6 mnohem větší sílu, než kdyby se jednotlivé adaptogeny užívaly samostatně. Adaptogeny obsažené v ADP6 mají silné stimulační účinky, zvyšují odolnost organismu a oddalují únavu při jakékoli fyzické nebo psychické námaze. ADP6 zlepšuje svalový výkon, zvyšuje sílu, vytrvalost, koncentraci, urychluje nabírání svalové hmoty, regeneraci, snižuje stres, podporuje činnost mozku, imunitní systém, stimuluje CNS, tlumí projevy únavy a zlepšuje spánek. Je určen mužům a ženám a je vhodný i pro nesportovce. Urychluje hojení ran, má protizánětlivé účinky a jeho užívání doporučujeme po úrazech a při rekonvalescenci.

Adaptogeny se vyznačují tím, že usnadňují proces adaptace. Adaptace je klíče. O adaptaci mluvíme tehdy, když se organismus přizpůsobuje zátěži. Zatímco zátěž zvládáme, zůstáváme zdraví. Pokud zátěž překročí naše adaptační limity, výsledkem je nemoc a přetrénování. Adaptogeny usnadňují adaptaci tím, že rozšiřují adaptační limity. Jinými slovy, nejen že léčí chorobné stavy, ale především upevňují zdraví a podporují výkonnost.

Přelom užívání adaptogenů ve sportu byl zaznamenán během studené války a především v Sovětském Svazu a socialistickém bloku, kdy východ a západ bojoval o každý cenný kov na mezinárodních soutěžích (MS a Olympijských hrách). Za přelomové období se považuje poválečné období 2.světové války a 50-60 roky kdy Sovětský lékař a vědec Lazerev byl pověřen vládou hledat látky, které by dlouhodobě zvýšily výkonnost vojáků, aniž by byly zdraví škodlivé. Z jeho lékařské strany šlo také o odsouzení návykových stimulantů, které se v této době užívaly v armádě a ty se nahradily právě zmiňovanými adaptogeny na základě jeho vědeckých studií, které prokázaly příznivé účinky na organismus.

panax ginseng – Působí stimulačně na centrální nervový systém, díky čemuž zlepšuje pozornost, koncentraci a celkově duševní výkonnost. Účinky proti únavě jsou dokonce i klinicky potvrzeny a trpíte-li dlouhodobou únavou či vyčerpáním, ženšen vás nastartuje. Podporuje kardiovaskulární systém, lepší trávení a zpomaluje stárnutí. Podporuje správné fungování imunity a obranyschopnosti těla stimulací buněk imunitního systému. Zlepšuje funkčnost pohlavní soustavy a vzhledem k tomu, že se jedná o velmi kvalitní přírodní afrodiziakum, pomáhá i při zlepšení potence a plodnosti u mužů. Ženšen se dá nejlépe charakterizovat jako životabudič a v tomto ohledu funguje nejen na běžnou životní energii, ale také na tu sexuální.

ashwaghanda - Zlepšuje paměť, podporuje zdravý spánek, pomáhá k vyššímu fyzickému výkonu a celkově zlepšuje náladu. Má antioxidační, antistresové, stimulační, protinádorové, vitalizující a imunostimulační vlastnosti. Normalizuje hladinu stresového hormonu kortizolu. Je velmi účinné afrodiziakum, podporuje stimulaci produkce přirozené hladiny vlastního testosteronu. Přispívá ke zvýšení četnosti červených krvinek, zlepšuje krevní oběh a pevnost stěn cév.

cordyceps CS4 – Cordyceps (housenka čínská) patří k nejcennějším houbám čínské medicíny. V čínské medicíně se Cordyceps používá k podpoře vitality, fyzické výkonnosti, vytrvalosti ak podpoře libida. Dokáže zkrátit fázi regenerace po sportovní aktivitě, zlepšuje odolnost vůči stresu, posiluje imunitní systém, pozvedá náladu, podporuje kardiovaskulární systém a funkci plic. Cordyceps je považován za nejlepší tonikum. Posiluje tělo i mysl na fundamentální úrovni. Je schopen zvyšovat základní životní sílu, která je potřebná pro fungování všech orgánů. Může být užíván na rozdíl od většiny blahodárných rostlin dlouhodobě. Obnovuje energii, která byla vyčerpána v důsledku zvýšené fyzické námahy, adaptací na stresovou zátěž nebo stářím. Cordyceps je v čínské medicíně primární substancí používanou jako tonikum pro potřeby rekonvalescence.

kozinec blanitý – Posiluje imunitu a zvyšuje fyzickou odolnost. Má protivirové a (antivirové) účinky. Rozšiřuje cévy, snižuje krevní tlak, zlepšuje prokrvení kůže, zrychluje krevní oběh a posiluje srdeční sval, imunitní systém, potlačuje zánět, sezónní alergie, pomáhá léčit rýmu, bojuje proti chronické únavě udržuje rovnováhu střevní mikroflóry, čímž přispívá ke zdravému stavu působí proti vzniku karcinogenů, má antioxidační účinky a pomáhá v léčbě virů.

schisandra – Snižuje pocit únavy, urychluje rekonvalescenci a hojení ran, stimuluje fyzický i duševní výkon (neurotonikum), tlumivým účinkem působí na deprese při stresu a vyčerpání. Podílí se na regeneraci a ochraně jater, zlepšuje obranyschopnost organismu používá se jako prevence infekcí horních cest dýchacích či chřipky. Vyznačuje se také antimikrobiálním, protiplísňovým a protirakovinným působením, snižuje riziko výskytu civilizačních chorob. Stimuluje krevní oběh, zlepšuje vlastnosti krve má mírné antitusické účinky (tlumí kašel). Potlačuje žaludeční ulcerace způsobené stresem, snižuje sekreci žaludeční kyseliny. Má pozitivní účinky na oxidaci v mozku, svalech a játrech, je silným antioxidantem. Urychluje metabolismus lipidů, snižuje hladinu cholesterolu. Je mírným afrodiziakem, zvyšuje ostrost zraku za šera.

rhodiola rosea – Pomáhá snižovat stres a únavu, zvyšuje energii, bdělost, vytrvalost a zároveň zvyšuje mentální výkonnost v obdobích chronického stresu. Podporuje imunitu, svalovou výkonnost, zlepšuje anémii, má pozitivní vliv na deprese, mentální vyčerpání a sexuální vitalitu.
Složení:
panax ginseng extrakt(10:1), ashwaghanda extrakt(10:1), želatinová kapsle,cordyceps CS4 extrakt(50% polysacharidů),kozinec blanitý extrakt(70% polysacharidů), rhodiola rosea extrakt(4% rosavinu),schi 4% schisandrosidů), pepř černý extrakt(95% piperinu), protispékavá látka: stearan hořečnatý.

Obsah látek v 1 kapsli / ve 3 kapslích (denní dávka):
Panax ginseng – 166,67 mg (8,3% RHP) / 500 mg (25% RHP)
Ashwaghanda – 133,3 mg (*% RHP) / 400 mg (*% RHP)
Cordyceps CS4 – 100 mg (*% RHP) / 300 mg (*% RHP)
Kozinec blanitý – 50 mg (*% RHP) / 150 mg (*% RHP)
Rhodiola rosea – 33,3 mg (33,3% RHP) / 100 mg (100% RHP)
Schisandra – 33,3 mg (5,5 % RHP) / 100 mg (16,6 % RHP)
Piperin – 3 mg (*% RHP) / 9 mg (*% RHP)
* Referenční hodnota příjmu.
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Ashwagandha133.3 mg
cordyceps CS-4100 mg
Kozinec blanitý50 mg
Panax ginseng166.67 mg
Piperin3 mg
Rhodiola rosea33.3 mg
Schizandra chinensis33.3 mg
Dávkování:
Doporučená denní dávka 3 tobolky. Dávku lze rozdělit na 3x denně 1kapsli nebo užívat 1x denně 3kapsle před tréninkem a v den volna ráno na lačno. Dostatečně zapíjet a při polykání nezaklánět hlavu. Skladování: Skladovat v suchu, mimo dosah dětí, slunečních paprsků a teplotě do 25 ° C. Omezení: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, při alergii na některou z použitých surovin. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte denní doporučenou dávku.

Měrná cena: 8 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Tribulus kotvičník zemní 300 tablet

Kotvičník zemní protodioscin standardizovaný extract 100 kapslí

Tribulus Terrestris 1000 200 kapslí

Tribusten 125 tablet
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna