CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEAfrodisiak maca - tribulus BIO 60 kapslí

0x
I
Z
T
 
Kód zboží:82092012
Výrobce:Salvia paradise - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:292 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Afrodisiak maca - tribulus BIO 60 kapslí

Kotvičník zemní BIO – Tribulus terrestris – je oblíbenou bylinou zejména u mužů. Podporuje funkce pohlavních orgánů a jejich hormonální aktivitu, přičemž významný účinek kotvičníku pocítí zvláště muži ve věku 40 let a výše. Kotvičník přispívá k normální funkci močové soustavy a dýchacího systému. Působí pozitivně na nervový a kardiovaskulární systém, udržuje zdraví dásní a úst.

Maka BIO – Lepidium meyenii – je vhodná pro udržení psychického a mentálního zdraví, podporuje výdrž a vitalitu. Hlavním zdraví prospěšným účinkem maky je podpora plodnosti, je tedy vhodná pro páry snažící se o početí. U žen maka působí příznivě na hormonální systém a menopauzu. Výhodou gelatinizované maky je vyšší stravitelnost, díky odstranění škrobů během zpracování.
Složení:
66,7 % Tribulus terrestris BIO, 33,3 % Lepidium meyenii BIO – gelatinizovaná, obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.
Průměrné nutriční informace v 1 kapsli:
Tribulus Terrestris extrakt400 mg
Dávkování:
Užíváme 2 tobolky 2× denně, 20 min. před jídlem.

Měrná cena: 5 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Tribulus terrestris 100 tbl.

Maca lepidium meyenii 190 kapslí

TribuMax 120 tablet

Mega Tribulus 1500 180 tablet
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna