CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEGH growth hormone 120 kapslí

0x
B
S
R
T
A
 
Kód zboží:36092018
Výrobce:Body nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:455 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

GH growth hormone 120 kapslí

Spolehlivý doplněk stravy podporující zvýšení hladiny růstového hormonu, který je založen na 6 látkách - argininu alfaketoglutarátu, L-Ornitinu, L-Lysinu, kyselině alfa-lipoové, vitamínu B6 a chromu.

Vyznačuje se silnými anabolickými účinky, které efektivně podporují růstový hormon. Díky tomu je docíleno podpory růstu čisté svalové hmoty, působí na zvýšení síly, vytrvalosti a regeneraci.

Lysin je důležitá esenciální aminokyselina, která funguje jako stavební prvek všech bílkovin v organismu. Obnovuje tkáně cév, významně se podílí na vstřebávání vápníku a urychluje hojení kostí a svalů po operaci nebo úrazech.

Ornitin patří mezi aminokyseliny, které hrají důležitou roli v močovinovém (ornithinovém) cyklu, který se podílí na přirozené detoxikaci organismu díky odbourávání přebytečného amoniaku. Ten v organismu vzniká zejména při intenzivní fyzické zátěži, kdy může mít vliv na míru pociťované únavy.

Vitamín B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k regulaci hormonální aktivity, k normální funkci imunitního systému, k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu.

Chrom zesiluje působení inzulínu, tzn. podporuje vstřebávání cukru našimi buňkami. Je tedy důležitou složkou při nastavování optimální hladiny krevního cukru.

ALA je antioxidant, který chrání před volnými radikály, kontroluje hladinu cukru v krvi a udržuje ho v normě díky přidanému chromu a biotinu.
Složení:
L-arginin alfa ketoglutarát, želatinová kapsle, L-Lysin HCL, L-Ornitin, kyselina alfa lipoová, pyridoxin HCL, chlorid chromitý.
Nutriční informace v jedné dávce:
Chrom 0.0488 mg
Vitamín B6 - pyridoxin0.35 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
L-Arginin AKG250 mg
L-Lysin100 mg
L-Ornithin150 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
ALA - alfa linolenová kys.5 mg
Dávkování:
4 kapsle před spaním.

Měrná cena: 4 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Tribulyn 40% 120 kapslí

Coffy stimulant 200mg 100 kapslí

Mega Tribulus + zinek + selen + chrom 120tbl

Kotvičník zemní 90% + B6 + Zinek 150 + 90 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna