CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEIcariin 100 + 100 kapslí

0x
B
S
R
T
A
 
Kód zboží:45292052
Výrobce:VitoLife
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena1 268 Kč
Sleva:15%
Cena:1 078 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Icariin 100 + 100 kapslí

Koncentrovaný extrakt s vysokým obsahem steroidních saponinů, které stimulují zvýšení hladiny mužského hormonu. Pomáhá při růstu svalové hmotnosti a celkovém zlepšení fyzického a psychického výkonu.

Co je icariin: Pokud jste se s icariinem ještě nesetkali, nic se neděje. Jedná se totiž o novinku, která zatím postupně získává na oblibě. Icariin dokáže nejenom účinně vylepšit erekci, ale zároveň je velmi oblíbený v prostředí kulturistiky. Proč je tomu tak? Výrazným způsobem totiž podporuje produkci mužského hormonu, a to hned s několikanásobně vyšším účinkem než jakékoliv jiné extrakty. Kromě toho podporuje budování svalové hmoty, což je v oblasti kulturistiky víc než vítané.
Složení:
Epimedium Sagittanum 400 mg extrahované na 10% obsah Icariinu, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Epimedium400 mg
Dávkování:
2 až 4 tobolky denně, nejlépe po výkonu nebo před spaním, zapít dostatečným množstvím tekutin Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Mega Tribulus + zinek + selen + chrom 120tbl

Kotvičník zemní 90% saponinů 100 kapslí 2+1

Tribulus terrestris 40 % saponinů 170 kapslí

TESTONOROL 240 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty