CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

Výrobky značky:MAXIMA bestier Tribulus 60 kapslí

0x
B
S
R
T
A
 
Kód zboží:38092001
Výrobce:Alavis
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena621 Kč
Sleva:10%
Cena:556 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Alavis™ Maxima Bestier Tribulus obsahuje vysoký obsah steroidního saponinu protodioscinu - je standardizován na min. 40 % protodioscinu, který je garancí a určuje kvalitu produktu. Bestier Tribulus a zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, udržení normální hladiny testosteronu v krvi, ochraně buněk před oxidativním stresem a normální syntéze bílkovin.

Bestier - produkty Alavis Maxima označené velkým B (Bestier) obsahují extrakty v nejsilnější podobě tak, aby byl optimalizován obsah účinných látek.
Složení:
extrakt z plodu kotvičníku zemního 40:1 (Tribulus terrestris L., standardizováno na 40 % protodioscinu), hydroxypropylmethylcelulóza, protispékavé látky (sorbitol, fosforečnan vápenatý), zinek (oxid zinečnatý), barvivo (oxid titaničitý)
Dávkování:
Užívejte 1 kapsli denně nejlépe s jídlem, zapijte dostatečným množstvím vody.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Trigon 2-1-1 90 tablet

Kotvičník zemní 90% saponinů 100 kapslí

TribuMax 120 tablet

Icariin 150 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty