CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEMAXIMA bestier Tribulus 60 kapslí

0x
B
S
R
T
A
 
Kód zboží:38092001
Výrobce:Alavis
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena530 Kč
Sleva:12%
Cena:469 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

MAXIMA bestier Tribulus 60 kapslí

Alavis™ Maxima Bestier Tribulus obsahuje vysoký obsah steroidního saponinu protodioscinu - je standardizován na min. 40 % protodioscinu, který je garancí a určuje kvalitu produktu. Bestier Tribulus a zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, udržení normální hladiny testosteronu v krvi, ochraně buněk před oxidativním stresem a normální syntéze bílkovin.

Bestier - produkty Alavis Maxima označené velkým B (Bestier) obsahují extrakty v nejsilnější podobě tak, aby byl optimalizován obsah účinných látek.
Složení:
extrakt z plodu kotvičníku zemního 40:1 (Tribulus terrestris L., standardizováno na 40 % protodioscinu), hydroxypropylmethylcelulóza, protispékavé látky (sorbitol, fosforečnan vápenatý), zinek (oxid zinečnatý), barvivo (oxid titaničitý)
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
extrakt z pldů kotvičníku zemníko 40:1300 mg
hydroxypropylmethylcelulosa10 mg
Dávkování:
Užívejte 1 kapsli denně nejlépe s jídlem, zapijte dostatečným množstvím vody.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Kotvičník - Tribulus 90% saponins 250 kapslí

Mega Tribulus + zinek + selen + chrom 120tbl

Tribulus 90% + piperine 90 kapslí

Tribusten 125 tablet
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty