CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIERecharge 60 kapslí

0x
B
S
R
T
A
 
Kód zboží:59092009
Výrobce:Vemoherb - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:672 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

snížená doprava po ČRDoporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Recharge 60 kapslí

Recharge (Noční obnova)

Doplněk stravy.

- Komplex pro optimální regeneraci a revitalizaci během spánku (svalová hmota, nervová soustava, žlázy s vnitřní sekrecí)
- Při nadměrné fyzické, sexuální a psychické zátěži (1 x denně - dvě kapsle večer před spaním)
- Originální bulharský tribulus (60% protodioscinu) + bioaktivní koenzym B12 + vitamín B6
- Chelátovaný (organicky vázaný) zinek a hořčík (bisglycinát hořečnatý, bisglycinát zinečnatý) + glycin ve volné formě
- Produkt lze zařadit individuálně, nebo kombinovat v rámci speciální kůry (dle cíle) s dalšími produkty VemoHerb

Recharge je komplex šesti účinných složek určených pro podporu kvalitního spánku a regenerace - při nadměrném fyzickém, sexuálním a psychickém zatížení. Pravidelná suplementace přináší pozitivní výsledky pro optimalizaci spánkového režimu, pro podporu proteosyntézy během spánku, pro harmonizaci nervového systému a pro navýšení tréninkových výsledků a výkonu. Při pravidelném tréninku, fyzické a psychické námaze, může docházet k problémům se spánkem, díky vybuzení organismu a následnému nadměrnému vyčerpání. Zhoršená kvalita spánku vede ke zhoršení kvality výkonu, a může vznikat začarovaný kruh, ze kterého je těžké vystoupit. Recharge představuje řešení v dlouhodobém horizontu - nabízí doslova restart spánkového režimu při dlouhodobé fyzické zátěži + posílení proteosyntézy a regenerace ve spánku.

Jak funguje kombinace bioaktivního protodioscinu, koenzymu B12 a vitamínu B6?

Bulharský tribulus (protodioscin a spol.) jednak posiluje tréninkové výsledky a zároveň se v těle chová jako adaptogen. To znamená, že při narušeném spánkovém cyklu díky nadměrné fyzické a psychické zátěži, pomůže tělu se na tuto zátěž adaptovat. Tribulus optimalizuje fungování a regeneraci organismu po všech jeho stránkách, to znamená, že má pozitivní vliv i na kvalitu spánku. Zároveň má také vlastnosti související s proteosyntézou.

Bioaktivní koenzym B12 nabízí špičkovou využitelnost, kterou lze srovnávat s injekční aplikací. V kombinaci s vitamínem B6 je esenciální zejména pro redukci únavy a vyčerpání = energie + proteosyntéza + zrychlení regenerace. Toho je dosaženo také tím, že koenzym B12 a vitamín B6 přispívají k normalizaci hladiny homocysteinu (odpadní látka vznikající přetížením organizmu). Další benefitem je optimální fungování mitochondrií (buněčná elektrárna).

Glycin a spol. = glycin + bisglycinát hořečnatý + bisglycinát zinečnatý

Recharge zároveň obsahuje složky, které jsou dlouholetou zkušeností prověřené z hlediska podpory spánku - glycin a glycinové cheláty ve formě zinku a hořčíku (2 kapsle obsahují z uvedených tří forem, více než 1 g glycinu). Hladina minerálů je šetrně optimalizována tak, aby byla plně funkční pro noční regeneraci a zároveň umožňovala v případě potřeby současnou suplementaci s dalšími multivitaminy a produkty.

Proč Recharge?

Když jsme nevyspaní a unavení, nestačilo by navýšit jen příjem jednoduchých stimulantů jako je např. kofein, nebo synefrin? Z krátkodobého hlediska ano. Z dlouhodobého hlediska si tím škodíme, protože tělo takzvaně "jede na dluh". Recharge tak může představovat "cestu ven z kolotoče". Dobytí baterie a obnova vyčerpaných soustav (nervová soustava, tkáně a svalová hmota), zlepšení kvality spánku a zrychlení regenerace vede v dlouhodobé perspektivě k přirozenému zlepšení tréninkových výsledků a celkové kondice.
Složení:
Složení v 1 kapsli: glycin 350 mg, suchý standardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris 250 mg (standardizováno na obsah 60% furostanolového saponinu, determinovaného jako protodioscin), bisglycinát hořečnatý 230 mg (poskytuje 46 mg hořčíku tj. 12,6 % RHP*), vitamín B6 5 mg (pyridoxin-hydrochlorid), bisglycinát zinečnatý 15 mg (poskytuje 3 mg zinku tj. 30 % RHP*), koenzym B12 (kobalamin) 125 µg, obal kapsle (hydroxypropyl-methylcelulóza, barvivo oxid titaničitý), plnidlo maltodextrin, protispékavé látky (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).

Výživové údaje:

Počet dávek v balení: 60
1 kapsle
Glycin 350 mg
Suchý standardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris
(standardizováno na obsah 60% furostanolového saponinu,
determinovaného jako protodioscin) 250 mg
Bisglycinát hořečnatý
z toho hořčík 230 mg 46 mg (12,6 % RHP)
Vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 5 mg
Bisglycinát zinečnatý
z toho zinek 15 mg 3 mg (30 % RHP)
Koenzym B12 (kobalamin) 125 µg
*RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín B12 - kobalamin125 mg
Vitamín B6 - pyridoxin5 mg
Aminokyseliny v 1 kapsli:
L-Glycin350 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Bisglycinát hořečnatý (20%)230 mg
Bisglycinát zinečnatý (20%)15 mg
Tribulus Terrestris extrakt250 mg
Dávkování:
Berte 1-2x kapsle denně, večer před spaním. Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Kotvičník 90% +zinek+selen 300 kapslí

Anabolic Booster 90 kapslí

Turkesterone 2 x 60 kapslí

TRIBURODIOL 240 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna