CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIETurkesterone 2 x 60 kapslí

0x
B
S
R
T
A
 
Kód zboží:59092006
Výrobce:Vemoherb - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:1 550 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Turkesterone 60 kapslí

Turkesterone přispívá k budování svalového hmoty, snížení poškození svalstva během tréninku a spalovaní tuku.

Turkesteron je hlavní účinná látka v extraktu z rostliny Ajuga, která pochází z pohoří Pamír v centrální Asii. Roste na skalnatých, pro jiné rostliny obtížných, místech až do výšky 2500 metrů nad mořem. Tyto extrémní podmínky daly Ajuze do vínku obsah unikátních ecdysteroidů, díky kterým má velký potenciál pro tradiční silové sporty a disciplíny.

Turkesteron je považován za nejefektivnější formu ze skupiny ecdysteroidů z hlediska vlivu na nárůst svalové hmoty. Jeho vlastnosti souvisí s proteinovou syntézou a obnovou glykogenu ve svalech (produkce ATP). Díky tomu pomáhá budovat svalovou hmotu, snižovat poškození svalstva během tréninku, ale i spalovat nežádoucí tuk.

Originální, koncentrovaný Turkesteron je velmi těžko dostupný a dokonce i v dnešní době mohou vybraní distributoři prodávat produkt pouze omezenému počtu kupujících, protože je velmi vzácný. Vyhledat tuto divoce rostoucí rostlinu není snadné, dalším důležitým faktorem je genotyp rostliny, vegetační období a prostředí, kde je sklízena. Následuje extrakce turkesteronu, která představuje krok ještě obtížnější.

Turkesterone je 100% přírodní produkt, který pochází z rostlinného zdroje! Turkesteron se přirozeně vyskytuje v malém množství v potravinách, které běžně konzumujeme, jako je např. špenát, houby, chřest, nebo quinoa.

- Extrakt z Ajugy (adaptogenní rostlina)
- Standardizovaný na minimálně 10% obsah turkesteronu
- 500 mg extraktu v 1 kapsli
- Posílení proteinové syntézy
- Posílení obnovy glykogenu ve svalech
- Posílení produkce energie ATP.
Složení:
500 mg suchý extrakt z Ajuga Turkestanica (standardizováno na 10% obsah turkesteronu), veganská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), plnidlo mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).
Průměrné nutriční informace v 1 kapsli:
Suchý extrakt z Ajugy500 mg
Dávkování:
1 kapsle 2x denně. Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

Měrná cena: 13 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Tribulus terrestris 90% + piperine 100 kapslí

Tribulus Terrestris 1000 3 x 100 kapslí

Eastern adaptogen 60 kapslí

Tribu 90 % with ZMA 1200mg 90 tablet
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna