CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIESada pro trénink boxu DBX BUSHIDO DBX Kids 60

0x
 
Kód zboží:A30B1423
Výrobce:BUSHIDO
Dostupnost:3-5 dní
 
Cena:1 338 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:
Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.DBX BUSHIDO Kids 60 je ideální startovací sadou pro malé nadšence do boxu ve věku od 4 do 9 let. Sada obsahuje boxovací pytel, držák na boxovací pytel, omotávky a rukavice.
Trénink dítěte na boxovacím pytli zlepšuje kondici a koordinaci, posiluje svaly ramen, zajišťuje výdej nadbytečné energie, posiluje sebevědomí a garantuje spoustu zábavy.
Boxovací pytel je dodáván naplněný na 5 - 6 kilogramů. Samotný pytel je vyroben z hrubého polyesteru, který je extrémně odolný proti poškození, atmosférickým vlivům a snadno se udržuje. Povrch je hladký a příjemný na dotek. Pytel je zavěšen pomocí čtyř mylonových poruhů, které jsou v párech zakončeny ocelovými oky. Přibližné rozměry 60 x 25 cm jsou ideální pro děti ve věku od 4 do 9 let. Horní široká manžeta slouží ke zpevnění pytle v místě, kde je nejvíce namáhán a zároveň slouží k zajištění poruhů proti vytrhnutí. Spodní manžeta prodlužuje životnost pytle. Horní strana pytle je opatřena šněrováním, díky kterému lze snadno upravit naplnění a tvrdost pytle.
Rukavice jsou vyrobeny z umělé kůže a jsou dodávány v rozměru (hmotnosti) 6 oz., která je určena pro děti do 8 let. Rukavice splňují Evropské bezpečností normy PN-EN 13277-1:2002 a PN-EN 13277-7:2010, díky kterým máte jistotu, že Vaše dítě bude v bezpečí i během intenzivního tréninku. Bezpečnost ještě podtrhují široké manžety v oblasti zápěstí. Palec je spojen s rukavicí pomocí řemínku. Tato drobnost eliminuje zlomení, nebo vykloubení palce. Systém ventilace, nebo ergonomický tvar zase zaručují pohodlí a vysoký komfort během tréninku.
Omotávky jsou vyrobeny z bavlny a mají délku 2 metry. Boxerské omotávky slouží k dodatečnému zpevnění dlaně a zároveň chrání rukavice před propocením.
Držák je ocelový a ke stropu se připevňuje pomocí 2 šroubů. Pro správné nastavení výšky pytle se mezi držák a pytel umístí řetěz vhodné délky.


Parametry:

 • Rozměry pytle: 60 x 25 cm (bez popruhů)
 • Materiál pytle: polyester
 • Hmotnost pytle: 5 - 6 kg
 • Velikost rukavic: 6 oz.
 • Materiál rukavic: syntetická kůže
 • Materiál omotávek: bavlna
 • Rozměry omotávek: 2 m
 • Materiál držáku: ocel
 • Nosnost držáku: 25 kg


Upozornění:

 • Záruka 24 měsíců


 • V této kategorii výrobků také nabízíme:


  Chránič zubů DBX BUSHIDO DMG-5402 Champion

  Bavlněné tričko DBX BUSHIDO KT10

  Boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-2 v1

  Boxerské rukavice DBX BUSHIDO B-2v17
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna