CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIET6 Incineration 60 kapslí

0x
D
E
Q
B
X
V
 
Kód zboží:64104001
Výrobce:Adapt
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena776 Kč
Sleva:10%
Cena:698 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

T6 Incineration 60 kapslí

Doplněk stravy s vysokým obsahem synergicky posíleného kofeinu (200 mg / 1 kapsle), extraktu z kayenského pepře (100 mg / 1 kapsle) a extraktu z kakaových bobů - theobromin (100 mg / 1 kapsle).

UPOZORNĚNÍ: POZOR – VELMI SILNÝ SYNERGICKÝ STIMULÁTOR !!! Obsah kofeinu v jedné kapsli je téměř o 100 % vyšší než u běžně dostupných produktů na trhu (Grenade atd.). Tento účinek je navíc výrazně umocněn přídavkem theobrominu (extrakt z kakaových bobů) a dalších silných stimulátorů. Proto je vhodné před zařazením tohoto produktu otestovat vlastní odolnost a nejdříve zařadit produkty se slabším obsahem stimulačních složek v jedné kapsli. Produkt je vhodný pro všechny profesionální sportovce a jedince vyžadující vysoký a funkční obsah synergenních stimulátorů. Produkt není vhodný pro osoby citlivé na silné stimulátory ve vysokých dávkách, děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy.

T6 INCINERATION – HARDCORE WEIGHT MANAGEMENT SYSTEM
T6 Incineration patří k nejprodávanějším a nejlépe hodnoceným spalovačům ve Velké Británii. T6 Incineration je termogenní stimulační doplněk určený pro intenzivní podporu spalování nadbytečného tuku. Obsahuje celkem šest synergních mikronizovaných složek – kůru z pomerančovníku, extrakt z kakaa (theobromin), extrakt z kayenského pepře, extrakt ze zeleného čaje, vitamín B3 a l-karnitin. Synergní účinky složek obsažených doplňku T6 Incineration souvisí se zrychlením metabolismu, zahřátím těla, potlačením chuti k jídlu a zvýšení energetické hladiny.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Spalování nadbytečného tuku
- Předtréninkovou termogenní stimulaci

S vysokým obsahem kofeinu 200 mg/1 kapsli (1 dávka). Nevhodné pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy.
Složení:
Složení v 1 želatinové kapsli: kůra z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) 200 mg, bezvodý kofein, extrakt z kayenského pepře (Capsicum frutescens) 100 mg, extrakt z kakaa 100 mg, extrakt ze zeleného čaje 60 mg, niacin (vitamín B3 20 mg, 125 % RHP*), L-karnitin 20 mg, protispékavá látka stearan hořečnatý.
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín B3 - niacin20. mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Caffeine Anhydrous200 mg
Citrus Aurantium Extrakt200 mg
extrakt z kakaa100 mg
Extrakt ze zeleného čaje60 mg
L-Karnitin20 mg
Dávkování:
začněte 1 kapslí denně před snídaní. Lze navýšit na 2 kapsle denně: 1. před snídaní, 2. před obědem. Upozornění: Nepřekračujte doporučenou dávku 2 kapsle denně! Může obsahovat stopy mléka a suchých skořápkových plodů. Není náhrada pestré stravy. Pokud trpíte alergiemi, intolerancemi nebo užíváte léky, konzultujte před použitím s vaším lékařem. Neužívejte produkt, pokud se necítíte dobře! Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí, pevně uzavírejte.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Caffeine energy 90 kapslí

Caffeine with Taurine 90 kapslí

Caffeine fair power 120 tablet

Caffeine + Synephrine 90 tablet
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty