CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIETesto Fusion 90 kapslí

0x
B
S
R
T
A
 
Kód zboží:58101001
Výrobce:Reflex nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:554 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Testo Fusion 90 kapslí

Furostanolové steroly – 625 mg v každé dávce

Fenugreek (Trigonella foenum-gaecum (pískavice řecké seno)) je ve sportovní výživě využíván již delší dobu, nicméně jako vždy je důležitý obsah aktivních látek. Stejně jako je u ergogenu Tribulus Terrestris důležitý obsah steroidního saponinu protodioscin, je u ergogenu Fenugreek důležitý obsah tzv. furostanolových (Fenugreek) sterolů, které patří do výše zmíněné rodiny steroidních saponinů. Mezi nejznámější furostanolové steroly patří: yamogenin, gitogenin, tigogenin, smilagenin, sarsasapogenin, neotigenin, yuccagenin, lilagenin a neogitogenin. TestoFusion obsahuje 50% extrakt s obsahem 625 mg furostanolových (Fenugreek) sterolů v každé dávce!

Aditivum minerálů ve formě chelátů – nejdražší forma minerálů, maximální využitelnost.

Důležité minerály: zinek, měď a hořčík jsou zastoupeny v exkluzivní formě chelátu. Chelát představuje vazbu minerálu na dva „nosiče“ obvykle aminokyseliny, kdy je sevřen v tzv. kleštích ( chelát = kleště ) ve smyslu: AMINOKYSELINA – MINERÁL – AMINOKYSELINA. Chelát, tedy jinými slovy znamená vazbu jednoho minerálu na dvě aminokyseliny, či organické kyseliny. Tím se cheláty značně liší od standardních organických a anorganických forem. Chelát představuje organickou formu minerálu, ve které je minerál zabudován v listech rostlin a dalších organizmů ( viz. špenát, salát atd..). Z tohoto důvodu je tato forma pro náš organizmus z hlediska vstřebávání a využití nejvhodnější.

Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.*

* povolená zdravotní tvrzení podle nařízení č. 1924/2006

Další důležité složky:

•1667 mg karnitinu v každé dávce

•25 ug (500 % DDD) vitamín D3 v každé dávce

•8,33 mg (595 % DDD) vitamín B6 v každé dávce

Balení: 90 kapslí (110 g)
Složení:
ve 2 želatinových (hovězí želatina, černý oxid železitý) kapslích: L-karnitin L-tartrát, citrát hořečnatý, Fenusterols® Fenugreek steroly (50% extrakt s obsahem steroidních saponinů ze semen Trigonella foenum-graecum) bisglycinát zinečnatý, boritan sodný, plnidlo stearan hořečnatý, protispékavé látky mikrokrystalická celulóza a oxid křemičitý, cholekalciferol, Pyridoxin hydrochlorid, aspartát mědnatý.
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Hořčík25 mg
Vitamín B6 - pyridoxin1.67 mg
Vitamín D35 mg
Bór1.67 mg
Měď0.17 mg
Zinek5 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Fenugreek steroly125 mg
L-Karnitin333.4 mg
Dávkování:
2 kapsle 2 x denně s jídlem. Tréninkové dny: 3 kapsle 1-2 hodiny před tréninkem a 2 kapsle večer před spaním. Berte systémem 5+2 = 5 dnů dávka á 5 kapslí + 2 dny vynechat. Maximální délka kůry 6 týdnů, poté 3 týdny pauza před opakovaným použitím. Zapijte dostatečně vodou. Dávkovaní výrobce upraveno dle české legislativy.

Měrná cena: 6 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


The Cortisol Blockers 60 kapslí

Coffi Time 90 kapslí

Braintus thunder 90 kapslí

Epicafe 150g prášek
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna