CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEČerný kmínový olej z Egypta 180 kapslí

0x
E
Q
X
 
Kód zboží:55106023
Výrobce:Woldohealth
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena554 Kč
Sleva:10%
Cena:499 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Černý kmínový olej z Egypta 180 kapslí

Černý kmínový olej v kapslích s vitamínem E neobsahuje žádný cukr, gluten nebo laktózu, kapsle jsou bez chutě obsahují 490 mg černého kmínového oleje a dalších 22,5 mg vitaminu E, který je bohatý na nenasycené mastné kyseliny. Černý kmín má protizánětlivé vlastnosti.

Černý kmínový olej v kapslích s vitamínem E neobsahuje žádný cukr, gluten nebo laktózu, kapsle jsou bez chutě obsahují 490 mg černého kmínového oleje a dalších 22,5 mg vitaminu E, který je bohatý na nenasycené mastné kyseliny. Černý kmín má protizánětlivé vlastnosti. V případě alergií může pomoci zmírnit příznaky, jako je svědění očí, nosu a krku, podráždění sliznic a postižených oblastí. Studie prokázaly snížení alergických reakcí při užívání oleje z černého kmínu až o 70%. Má pozitivní účinek na organismus, vysoký krevní tlak, zažívací problémy, nespavost, vypadávání vlasů nebo slabý imunitním systém. Černý kmín dále pomáhá při akné nebo kožních onemocnění. Je to osvědčený a přírodní doplněk, který funguje přirozeně zevnitř organismu. Je to sílný antioxidant, který také působící blahodárně na rány a popáleniny. Také může pomáhat při pročištění a detoxikaci organismu, dále působí proti nachlazení nebo při žaludečních a střevních problémech. Složení: Černý kmínový olej (kvalita kbA) 67,1%, želatina (hovězí), zvlhčovadlo: glycerol, koncentrát RRR-α-tokoferolu. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

ČERNÝ KMÍNOVÝ OLEJ V KAPSLÍCH S VITAMÍNEM E neobsahuje žádný cukr, gluten nebo laktózu, kapsle jsou bez chutě obsahují 490 mg černého kmínového oleje a dalších 22,5 mg vitaminu E, který je bohatý na nenasycené mastné kyseliny.

ANTIBAKTERIÁLNÍ PŘÍRODNÍ PROSTŘEDEK má analgetické, protizánětlivé a léčebné vlastnosti. V případě alergií může pomoci zmírnit příznaky, jako je svědění očí, nosu a krku, podráždění sliznic a postižených oblastí. Studie prokázaly snízení alergických reakcí při užívání oleje z černého kmínu až o 70%. Má pozitivní účinek na organismus neurodermitis, vysoký krevní tlak, zažívací problémy, nespavost, vypadávání vlasů nebo slabý imunitní systém, může podporovat denní léčbu a vést k pozitivní změně

PRO ZLEPŠENÍ KŮŽE A POKOŽKY Pro akné, pupínky nebo kožní onemocnění je to osvědčený přírodní prostředek, který funguje přirozeně zevnitř organismu. Je to antioxidant, dezinfekce, léčebná síla oleje v procesu hojení také působící blahodárně na rány a popáleniny.

NATURAL LÉČBA přírodní čistící a detoxikační léčba, dále působí proti nachlazení nebo při žaludečních a střevních problémech. Balení obsahuje 180 kapslí, při dávkování 2x denně, Vám kapsle vydrží 90 dní.
Důležité informace
INGREDIENCE
Černý kmínový olej (kvalita kbA) 67,1%, želatina (hovězí), zvlhčovadlo: glycerol, koncentrát RRR-α-tokoferolu

INSTRUKCE
Skladování: Uchovávejte v suchu do 25 stupňů mimo dosah malých dětí. Vezměte 2 kapsle denně a zapijte dostatečným množstvím tekutiny

DOPRUČENÍ
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Jde o doplněk stravy, nemůže být používán jako náhrada pestré stravy
Černý kmínový olej v kapslích s vitamínem E neobsahuje žádný cukr, gluten nebo laktózu, kapsle jsou bez chutě obsahují 490 mg černého kmínového oleje a dalších 22,5 mg vitaminu E, který je bohatý na nenasycené mastné kyseliny.

Černý kmín má protizánětlivé vlastnosti. V případě alergií může pomoci zmírnit příznaky, jako je svědění očí, nosu a krku, podráždění sliznic a postižených oblastí. Studie prokázaly snížení alergických reakcí přiužívání oleje z černého kmínu až o 70%. Má pozitivní účinek na organismus, vysoký krevní tlak, zažívací problémy, nespavost, vypadávání vlasů nebo slabý imunitním systém.

Černý kmín dále pomáhá při akné nebo kožních onemocnění. Je to osvědčený a přírodní doplněk, který funguje přirozeně zevnitř organismu. Je to sílný antioxidant, který také působící blahodárně na rány a popáleniny. Také může pomáhat při pročištění a detoxikaci organismu, dále působí proti nachlazení nebo při žaludečních a střevních problémech.

Složení: Černý kmínový olej (kvalita kbA) 67,1%, želatina (hovězí), zvlhčovadlo: glycerol, koncentrát RRR-α-tokoferolu.

Ukládejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.V této kategorii výrobků také nabízíme:


MCT olej 250 ml 100% kokosového oleje

Prostamulin 60 kapslí

MCT Oil Extra Energy 500 ml

True MCT Box 15 x 10ml
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty