CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEDAA 120 kapslí

0x
E
Q
B
S
X
V
 
Kód zboží:76106011
Výrobce:Warrior
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena309 Kč
Sleva:10%
Cena:278 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

DAA 120 kapslí

DAA 750 mg
Kyselina D-asparagová v ultra-purifikované a ultra-prémiové formě. Samotná nebo v kombinaci s jinými doplňky představuje velmi efektivní podporu v oblasti tvorby testosteronu a svalového objemu.

Kyselina D-asparagová se přirozeně vyskytuje v lidském těle, kde její účinky souvisí s produkcí luteinizačního hormonu a následně testosteronu. Tělo kyselinu asparagovou vytváří samo, se stoupajícím věkem (obvykle od 30 let) však klesá schopnost vytváření luteinizačního hormonu a tedy i testosteronu. Suplementace kyseliny D-asparagové (samotné nebo v kombinaci s jinými doplňky, zejména na bázi protodioscinu) je pak velmi efektivní cestou, jak v oblasti tvorby testosteronu tělu pomoci. Dostatečná hladina tohoto hormonu se poté odrazí na schopnosti těla tvořit svalovou hmotu, na celkové kondici i výkonu.

Warrior DAA = účinná podpora v oblasti tvorby testosteronu

Warrior DAA je ideálním podpůrným suplementem pro každého, kdo pravidelně intenzivně trénuje nebo sportuje a chce dosáhnout maximálních výsledků.

Zaměření produktu:
•Cross-funkční trénink
•Kulturistika + fitness
•Body-weight trénink
•Funkční trénink
•Dynamický silový trénink

Hlavní benefity:
•Efektivní podpora tvorby testosteronu
•Kyselina D-asparagová v ultra-purifikované formě
•Bez přídavku
•Celulózová kapsle = vhodné i pro vegany
•Na jednu dávku: 750 mg kyseliny asparagové

Garance společnosti KFB Enterprises Inc.
•Přímý výrobce a garant značky Warrior (Velká Británie)
•Vyrobeno v souladu s normami ISO 22000, ISO 900
•Vyrobeno v souladu se standardy IFS a GMP
Složení:
Složení v 1 kapsli: Kyselina asparagová DAA 750 mg, vegetariánský obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza.

Doplněk stravy.
Aminokyseliny v 1 kapsli:
Kyselina asparagová750 mg
Dávkování:
užívejte 1-4 kapsle denně (v závislosti na očekávaném výsledku) po dobu 8 týdnů. Před dalším užíváním zařaďte pauzu 4-8 týdnů, aby nedošlo k poklesu účinnosti tím, že si tělo na DAA zvykne. 1 denní dávka odpovídá 4 kapslím. Balení obsahuje 30-120 dávek. Upozornění: Není vhodné pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah přímého slunce a dětí. Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, pšenice, arašídů a suchých skořápkových plodů. Konzultujte s lékařem v případě, že užíváte léky, například: MAO inhibitory, antidepresiva, aspirin, nesteroidní protizánětlivé léky nebo produkty obsahující fenylefrin, efedrin, pseudoefedrin, fenylethylamin nebo jiné stimulanty nebo máte zdravotní problémy, například: onemocnění srdce, jater, ledvin, štítné žlázy, diabetu, vysokého krevního tlaku, srdeční arytmie, opakující se bolest hlavy, zvětšená prostata nebo zelený zákal. Ihned přestaňte užívat, pokud pocítíte závratě, opakovaná bolest hlavy, zrychlený tep nebo zkrácený dech. Vhodné pro vegany.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Poke raspberry strong 12g

Wake the F*ck Up čichací sůl

80 Degrees Black chew bags 20g 13g

Gamma Oryzanol 120 kapslí 200 mg
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna