CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEDMAE 120 kapslí

0x
Q
E
I
Z
 
Kód zboží:80106003
Výrobce:GreenFood nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:217 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

DMAE 120 vegan kapslí

Kombinace látek pro zlepšení koncentrace a výkonnosti mozku. DMAE je vhodný jak při učení tak během fyzické aktivity.
Ginkgo Biloba je v hledáčku osob, které se zajímají o oběhový systém, se zásobováním organismu kyslíkem, s mentální kondicí paměti, bolestmi hlavy, závratěmi, nesoustředěním i depresí. Navzdory rozšířeným domněnkám se účinek ginkgo spojený s pamětí a duševní výkonností netýká pouze seniorů.
Cholin je v organismu stavební látkou pro acetylcholin, který je hlavním přenašečem nervových vzruchů do mozku a do nervosvalové ploténky. Ta zajišťuje koordinaci pohybů pod dohledem řídícího mozkového centra.

DMAE vyhledávají lidé orientovaní na:
- Zvyšování bdělosti.
- Zlepšování nálady.
- Podporu mozkové činnosti.
- Zlepšení mentálních funkcí, jako např. paměti.
Složení:
Cholin bitartrát, Ginkgo Biloba extrakt, L-DMAE bitartrát (37% Dimethylaminoethanol), rostlinná kapsle z hypromelózy, plnidlo-rýžová mouka, protispékavé látky: oxid křemičitý.

Neobsahuje: obiloviny obsahující lepek, korýše a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, ryby, arašídy, sojové boby, mléko a výrobky z nich, skořápkové plody, celer, hořčici, sezamové semena, vlčí bob, měkkýše a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l.

Alergeny: Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platném znění.
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Cholin Bitartrát150 mg
DMAE6.66 mg
Ginkgo biloba extrakt50 mg
L-DMAE bitartrát18 mg
Dávkování:
Užijte 1 kapsli 3x denně, nejlépe s jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Upozornění na obale: Doplněk stravy s rostlinným extraktem a DMAE. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Měrná cena: 2 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Saw Palmetto 100 tablet

C8 MCT olej 100% kokos.oleje k.kaprylová 500

MCT Oil Extra Energy 500 ml

MCT oil powder 200 g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna