CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEMCT Oil Extra Energy 500 ml

0x
E
Q
X
 
Kód zboží:54106001
Výrobce:Penco - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:470 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

MCT oil 500 ml citron

PENCO MCT OIL je perfektní přírodní zdroj energie, obohacený vitamínem E a koenzymem Q10.

Poskytuje okamžitě využitelnou energii
Šetří zásoby glykogenu na pozdější dobu
Chrání svalovou tkáň během redukčních diet
Určeno zvláště pro ty, kteří nechtěně snadno nabírají tuk!

PODROBNÁ CHARAKTERISTIKA:

MCT jsou speciální oleje se střední délkou řetězce mastných kyselin. Díky této unikátní molekulární struktuře se rychle vstřebávají, neuskladňuji se ve formě zásobního tuku, ale naopak podporují jeho odbourávání. MCT navíc neobsahují cholesterol, pro vstup do mitochondrií nepotřebují L-karnitin a poskytují až 2x více kalorií než bílkoviny nebo cukry. Při štěpení MCT oleje na energii se vytvářejí tzv. ketony, které dokáží zamezit štěpení svalů. To byla první přednost MCT oleje. Druhá přednost je výhodná především pro endomorfy, tedy jedince, kteří sice snadno přibírají, ale společně se svaly přibírají i hodně tuku, kterého se musí pracně zbavovat. A tady nám opět může pomoci MCT olej. Ten totiž urychluje metabolismus a současně "učí" tělo spalovat tuky. S pomocí MCT oleje tedy můžete jak získávat novou svalovou hmotu, tak i spalovat tuky.

V medicíně se používají již řadu let. Koenzym Q10 hraje zásadní roli při tvorbě energie, podporuje funkci srdce a podobně jako vitamín E působí jako vynikající antioxidant.

MCT oceníte při intenzivních redukčních dietách, neboť urychlují metabolizmus a chrání svalovou hmotu před jejím odbouráváním. Jedinečný zdroj energie pro kulturisty v rýsovací fázi, chrání svaly a poskytuje dostatek energie pro trénink.

PENCO MCT se vyznačují příjemnou lehkou chutí citrónu.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota3430 kJ
Sacharidy - uhlohydráty0 g
Tuky93 g
Bílkoviny - proteiny0 g
Energetická hodnota818 kCal
Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
Koenzym Q1067 mg
MCT tuky93 g
Dávkování:
První 3 dny ½ polévkové lžíce (3,5 ml) s hlavním jídlem, pak dávkování postupně zvyšovat až na 1-2 polévkové lžíce (7-15 ml) 30-60 min před tréninkem nebo závodem. Kulturisti v předsoutěžním období až 4 polévkové lžíce (30 ml) denně. Doporučujeme použít i do salátů. Užívejte vždy s jídlem, nikdy nalačno. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, tj. 4 polévkové lžíce (cca 30 ml) denně.

Měrná cena: 94 Kč vč. DPH / 0.1l

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Saw Palmetto 100 tablet

C8 MCT olej 100% kokos.oleje k.kaprylová 500

Adapto test NEW 120 kapslí

Gamma Oryzanol 120 kapslí 200 mg
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna