CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEMelatonin 60 kapslí

0x
I
Z
R
 
Kód zboží:80106001
Výrobce:GreenFood nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena240 Kč
Sleva:14%
Cena:207 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Melatonin 60 kapslí

Melatonin a L-Tryptophan v jednom produktu, který vám pomůže zkvalitnit spánek. Melatonin může být skvělým pomocníkem při jetlagu.

Melatonin, též „hormon spánku“, je hormon, který je produkován především v noci a reguluje chronobilogické rytmy. Hormon je produkován mozkem. Melatonin přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu.
L-Tryptophan je esenciální aminokyselina, jejíž vlastnosti souvisí s produkcí serotoninu a melatoninu, hormonů zodpovědných za pozitivní psychický stav a kvalitní spánek. Ten je pro všechny mimořádně důležitý. Využitelnost Tryptophanu lze posílit současným užíváním vitamínu B6, který působí jako koenzym jeho přeměny na serotonin.

Při hlubokém spánku tělo nejlépe regeneruje a dochází mimo jiné k obnově a růstu buněk. L-Tryptophan je esenciální aminokyselina, kterou je možno přijímat konzumací rozličných bílkovinových zdrojů nebo doplňků stravy.
Složení:
L-Tryptofan, Melatonin, Hydrochlorid pyridoxinu. Neaktivní složky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý, mikrokrystalická celulóza, oxid titaničitý. Želatinová kapsle.
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín B6 - pyridoxin0.7 mg
Aminokyseliny v 1 kapsli:
L-Tryptofan400 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Melatonin0.98 mg
Dávkování:
U dospělých užívejte jednu (1) kapsli, 30 minut před spaním nebo podle pokynů svého lékaře. Neužívejte více než 1 kapsli za 24 hodin. Upozornění na obale: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro osoby pod lékařským dohledem nebo s autoimunitními chorobami, depresivní poruchou, cukrovkou, endokrinní poruchou nebo s poruchou štítné žlázy. Neužívejte při používání strojního zařízení nebo při řízení vozidla. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu. Vyrobeno v Německu.V této kategorii výrobků také nabízíme:


D-AA 100 kapslí

Bio Arganový olej z Maroka 100 ml

MCT Oil Extra Energy 500 ml

Wake the F*ck Up čichací sůl 75g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna