CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEWayusa Organic 100g

0x
B
E
R
S
N
 
Kód zboží:85310611
Výrobce:BrainMax - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena154 Kč
Sleva:10%
Cena:139 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Wayusa Organic 100g

Wayusa Organic 100g
Wayusa - energetická bomba z Ekvádoru

100% přírodní produkt pocházející z Ekvádoru. Jedná se o čaj s energizujícím účinkem. Wayusa se stala nedílnou součástí každodenního života Indiánů z amazonských deštných pralesů. Nazývají ji „noční stráž“, jelikož pomáhá zůstat čilým do pozdních hodin. Oceníte ji například při práci. Obsahuje více antioxidantů než zelený čaj a méně kofeinu než káva. Wayusu je možné popíjet po celý den.

Wayusa je vhodná pro soustředěnou, několikahodinovou psychickou, nebo i fyzickou práci a navíc vám pomůže posílit vaši imunitu. Díky pozvolnému uvolňování energie lze Wayusu popíjet po celý den a je tak ideálním pomocníkem například řidičům.

Wayusa patří mezi stimulanty, zvyšují energii, koncentraci a zlepšují náladu a to bez efektu nervozity, který je znám třeba u kávy. Wayusa je v porovnání s Yerbou více relaxační. A to hlavně díky obsahu aminokyseliny L-Theaninu. Chuť Wayusy je jemnější a méně hořká a to díky rozdílnému zpracování. U některých typů Wayusy můžeme dokonce chuť označit za nasládlou.
Dávkování:
PŘÍPRAVA Tradiční příprava: Do 1 l studené vody nasypte 3 až 5 polévkových lžic, přiveďte vodu k varu. Nechte vařit na mírném ohni 3 až 5 minut. Rychlá příprava: Do kalabasy dejte 2-4 polévkové lžíce Wayusy, nalijte do 1/5 kalabasy studenou vodu, ať se namočí lístky. Až po okraj dolijte horkou vodu ohřátou na 80 °C. Skladování: V suchu v uzavřeném obalu.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Bio Arganový olej z Maroka 100 ml

MCT olej 500 ml

MCT Oil Extra Energy 500 ml

Gamma Oryzanol 120 kapslí 200 mg
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna