CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEMedistik dual stick hot/cold 58g 3+1 zdarma

0x
 
Kód zboží:39250007
Výrobce:Natureteq inc.
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena1 596 Kč
Sleva:25%
Cena:1 198 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Námi doporučené alternativní výrobky:


Medistik dual stick hot/cold 58 g

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Medistik dual stick hot/cold 58g 3+1 zdarma

MEDISTIK™ je vysoce účinné analgetikum v tuhé formě, která nemá na trhu obdoby z hlediska obsahu účinných látek a praktičnosti balení.
Podobně jako u tuhých deodorantů stačí vysunout - a potřít bolestivé místo.
Výhodou je rychlé řešení v akutním případě. Medistik v několika minutách uvolňuje svalové spasmy při sportovním nebo jiném fyzickém nebo pracovním přetížení a zmírňuje, či úplně odstraňuje bolest.
Důležité je lokální použití pouze v místě bolesti, které nezatěžuje trávicí aparát tak, jako léky .
Nadstandartem je velmi pohodlná a bezpečná aplikace u tohoto typu balení, které v případě potřeby umožňuje použití i bez potřísnění rukou a nutnosti si je umývat
To oceníte především při sportu, cykloakcích, ve sportovní hale, na kurtech a všude na cestách kde není voda na umytí rukou..., ale i v pohodlí domova
Díky praktickému balení ( bez kontaminování rukou) a „neokoukanosti“ je Medistik vyhledáván i jako dárek nebo funkční pomůcka pro seniory a sportovce.

Srovnání:
Není nám znám jiný výrobek s takto vysokým obsahem Methyl Salicylatu a Mentholu. Obvyklé složení podobných produktů mivá do 2.5% Mentholu a do 10% Methyl Salicylatu – pokud jej obsahuje. Většina ostatních výrobků vyžaduje ruční aplikaci. ( x spreje)

Medistik je vhodný především pro rehabilitační a masérská pracoviště, lázeňská pracoviště ,popř. sportovní kluby. Medistik je výborný k zesílení účinku zdravotního úkonu a k prodeji na domácí péči.
Učinek lze ještě zvýšit masáží, nebo lehkým převazem ( současně omezí aromatické působení).
Medistik nezpůsobuje červenání pokožky a díky vybranému složení jsme se dosud nesetkali s alergickou reakcí.

Upozornění:
Medistik není vhodný pro vysoký obsah látek na celodenní ruční masáž. Medistik může zesílit vasodilatační účinek jiných léků v případě velkoplošné aplikace. Není vhodný pro osoby alergické na účinné složky v případě velkoplošného používáníSložení:
Hlavní účinné látky:
Methyl Salicylate 30 %, Menthol 15 %, Eucalyptus 1 % -
Dávkování:
Použití: zatuhlost páteře a krční šíje – bolesti hlavy od krční páteře, bolesti kolen a kyčlí, opotřebovanost kloubů,tenisový loket, fyzické přetížení, částečně bolesti artritického a revmatického původu, nárazové pohmožděniny ( rána pukem, míčkem), zabraňuje podlitinám díky vasodilatačnímu účinku, pooperační stavy, zánětlivé stavy, svalové křeče, prohřátí a prokrvení tkáně… Medistik hřeje i chladí podle potřeby a stavu tkáně…! Medistik proniká do hlubších vrstev, pokožka nečervená ani při silném hřejivém efektu. Možnost použití i při nachlazení - potřít na noc hrudník a záda ( nutná horizontální poloha).
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty