CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

Výrobky značky:MENKAR II Elektrický běžecký pás

0x
 
Kód zboží:104130003
Výrobce:Spokey
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:23 293 Kč
Sleva:15%
Cena:19 791 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

doprava zdarma po ČR

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

MENKAR II Elektrický běžecký pás

Běžecký pás Spokey MENKAR II je určen pro uživatele, kteří hledají zařízení s nejlepšími technickými parametry, kombinující klasickou eleganci s nejmodernější technologií.

KVALITA
Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality. Na fitness stroje Spokey se vztahuje záruka na rám a mechanické části, s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení.

VÝHODY
Vestavěná transportní kolečka pro snadnou manipulaci - díky nim můžete snadno přesunout běžecký pás na požadované místo. Když běžecký pás zrovna nepoužíváte, můžete jej jednoduše složit, čímž zabere méně místa. Opětovné rozložení je velmi jednoduché. Stačí nohou stisknout na barevný prvek hydraulického válce a opatrně zatáhnout pás dolů - běžecký pás se rozloží sám. Protiskluzová struktura běžícího pásu zvyšuje bezpečnost a pohodlí uživatele.

POUŽITÉ SYSTÉMY
SYSTÉM CHLAZENÍ UŽIVATELE - Vestavěné proudění vzduchu v ovládacím panelu. Zvyšuje efektivitu našeho organismu a výrazně zvyšuje komfort používání běžeckého pásu.

Tréninkové programy (předdefinované) - možnost využití programů přizpůsobených výsledkům, kterých chceme dosáhnout a vytváření vlastních programů. Možnost plné personalizace tréninku.

ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL – umožňuje snadné, jednoduché a intuitivní ovládání zařízení.

Funkce jednoduchého, tichého a kontrolovaného spouštění a skládání běžeckého pásu. Umožňuje rychlé a snadné skládání.
Složení:
Počítač
Elektrický běžecký pás Menkar II je vybaven počítačem, který umožňuje uživateli zvolit si tréninkové parametry optimálně přizpůsobené jeho potřebám. Přednastavené programy jsou určeny pro ty, kteří chtějí být fit a budovat formu, stejně tak pro ty, kteří se snaží o ty nejlepší výsledky. Velký, čitelný, modře podsvícený 5" displej vám umožňuje sledovat vaše výsledky. Pro zatraktivnění vašeho tréninku můžete na simulátoru sledovat 400 m závodní dráhy.

Snímač tepové frekvence
Běžecký trenažér je v rukojetích vybavený snímačem tepové frekvence, který vám umožní sledovat puls během tréninku.

Nastavení rychlosti a úhel náklonu
Pro dosažení optimálních výsledků je také důležité nastavení rychlosti a úhlu náklonu. V modelu Menkar II je ovládání intuitivní: pomocí tlačítek na rukojetích nebo na konzoli, kde lze hodnoty měnit postupně nebo si vybrat z přednastavených hodnot. Rychlostní rozsah je od 0 do 18 km/h. a úhel náklonu běžícího pásu od 0 do 15%.

URČENO pro cvičení v domácím prostředí. Běh na běžícím pásu přináší řadu výhod: zlepšuje dýchání, vytrvalost, posiluje tělo a zlepšuje jeho vzhled

ZAPOJENÉ SVALY
– dvouhlavý a čtyřhlavý sval stehenní
– lýtkový sval
– hýždě

ZÁRUKA 5 let na rám a mechanické části, s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení.

CERTIFIKÁTY PN-EN 957-1 PN-EN 957-6 CE, RoHS

PARAMETRY
výkon motoru: 2,0 HP, max 2,5 HP
rychlost: 0-18 km/h
úhel náklonu (regulace každé 1%): 0-15%
maximální váha uživatele: 150 kg
displej: 5", modře podsvícený
simulátor 400 m běžecké dráhy na ovládacím panelu
počet programů: 36 (HRC, WATT, Body Fat) + manuální program
funkce počítače: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, tepová frekvence, úhel náklonu
bezpečnostní klíč
systém chlazení uživatele
možnost složení pásu
hydraulický válec
držák na láhev
vestavěná kolečka pro snadnější manipulaci
prostiskluzový povrch pásu
rozměr běžící plochy: 44 x 125 cm
rozměr rozloženého pásu: 161,5 x 75 x 138 cm
rozměr složeného pásu: 133 x 75 x 110 cm
váha netto: 64 kg
váha brutto: 73 kg
shodné s normou: EN 957-1/6
certifikáty: CE, RoHS
třída: HC
záruka: 5 let na rám a mechanické části, s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení

Vytvořte si s námi svou domácí posilovnu! Nabízené vybavení od Spokey vám pomůže zlepšit si kondici, zkrášlit postavu a rozvíjet zdravé návyky.

"Těžký" fitness? Tzv. "těžké" fitness stroje, mezi které patří rotopedy, eliptické trenažéry (orbitreky), běžecké pásy nebo posilovací lavice, tvoří základnu pro zlepšení vaší formy, výdrže a vyrýsování postavy. Než začnete s jakýmkoliv tréninkem, stanovte si cíl, kterého chcete dosáhnout s ohledem na váš aktuální zdravotní stav a věk. Pamatujte! Chcete-li dosáhnout požadovaných výsledků, cvičte pravidelně, jezte zdravě a kvalitně. Pokud se kdykoliv během tréninku nebudete cítit dobře - přerušte ho.
Přínosy cvičení na domácím běžeckém pásu Běžecké pásy jsou skupina zařízení, které dokonale vyhovují těm, kteří si chtějí vybudovat dobrou fyzickou kondici a posílit celé tělo, zejména spodní části svalů. Během tréninku posilujeme převážně lýtkové svaly, stehna, hýždě a pracují také ramenní svaly. Zádové svaly ovlivňují správné držení těla. Tréninky na běžeckém pásu jsou pro ty, kteří chtějí zůstat ve formě po celý rok. Správný trénink nejen posiluje svalové části, ale také tvaruje postavu a pomáhá udržovat dobrý zdravotní stav a kondici. Možnost nastavení rychlosti a stupně sklonu běžeckého pásu umožňují nastavit intenzitu tréninku vaším potřebám.V této kategorii výrobků také nabízíme:

Výrobky značky:

Kategorie